Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Marzeną Rogalską? Prawie rok temu odeszła z TVP
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.02.2022 10:37

Co się dzieje z Marzeną Rogalską? Prawie rok temu odeszła z TVP

fot. https://www.instagram.com/tomaszkammel/

Marzena Rogalska, uwielbiana polska osobowość telewizyjna, na długo usunęła się w cień przed fleszami reporterów. Nowa rzeczywistość pozwoliła dziennikarce rozpocząć nowy format komunikacji przez internet. Jej seria „Kafka z Rogalem” cieszy się ogromną popularnością.

Marzena Rogalska rozpoczęła swoją karierę dziennikarską na falach RMF FM, gdzie prowadziła audycje: Na językach, Weekend bez granic, Halo, to ja oraz Świąteczne Marzenie. Największą rozpoznawalność zyskała jednak dzięki współpracy z Telewizją Polską. Jako gospodyni programów Dzieciaki górą!, Kocham Cię, Polsko!, To był rok! oraz Pytanie na śniadanie zyskała przychylność wielu widzów.

Wielkim zaskoczeniem była informacja, iż Marzena Rogalska żegna się z Telewizją Polską na początku 2021 roku. Wielbiciele dziennikarki obawiali się, że kobieta zniknie z telewizyjnej sceny. Tak też było, jednak Marzena Rogalska wróciła w wielkim stylu i prężnie działa w mediach społecznościowych.

Marzena Rogalska podbija internet

Rzeczywistość pandemiczna, w której tkwimy od dwóch lat, zmieniła poglądy wielu ludzi na temat pożyteczności internetu. Brak możliwości spotkań towarzyskich zamkną nas w czterech ścianach z dostępem do sieci. Wiele gwiazd wykorzystało ten czas na kreowanie autorskich pomysłów. Marzena Rogalska odnalazła się w nowej rzeczywistości z łatwością, rozwijając swój profil na Instagramie.

Marzena Rogalska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, zdradzając kulisy pracy dziennikarskiej. Jej nietypowy format wywiadów Kafka z Rogalem cieszy się niezwykłą popularnością.

Przy pomocy mediów społecznościowych łączy się z zapraszanymi przez siebie gośćmi w ich własnych domach. Wywiad prowadzony jest podczas jednego posiedzenia bez zbędnych cięć. Internauci doceniają inicjatywę Marzeny Rogalskiej, bo tak prowadzone wywiady zapewniają autentyczność i szczerość rozmów. Dziennikarka z zapraszanymi gośćmi porusza tematy, z którymi na co dzień częściej boryka się kobieca część społeczeństwa.

Oprócz działalności internetowej Marzena Rogalska pozostaje również wierna swojej pasji radiowej. Obecnie współpracuje ze stacją Radio Złote Przeboje, gdzie w każdy piątek od 14:00 prowadzi audycję Piątek jak marzenie. Energia Marzeny Rogalskiej nastraja wszystkich słuchaczy na pozytywne rozpoczęcie weekendu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Izabella Krzan nagle zaczęła wołać o pomoc w „Pytaniu na śniadanie”. Nieoczekiwane sceny
    2. Przykre informacje o 76-letniej Maryli Rodowicz. Wyszła na jaw smutna prawda o problemach
    3. Sylwia Bomba ze łzami w oczach zaczęła mówić o córce. Nie mogła opanować emocji po tym, co się stało