Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Po ciężkich chwilach, przyszły lepsze dni
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 22.02.2019 18:30

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Po ciężkich chwilach, przyszły lepsze dni

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch
youtube.com/ Dawna Muzyka

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Wokalistka zespołu 2 plus 1 ma za sobą bardzo trudny czas. W latach 70-tych była jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nic nie wskazywało na to, że artystka nagle wycofa się z życia publicznego. Czy Elżbiecie Dmoch udało się poradzić z demonami przeszłości? Po ciężkich chwilach przyszły lepsze dni.

Chodź, pomaluj mój świat, Wstawaj, szkoda dnia i Windą do nieba to hity znane zarówno staremu, jak i młodemu pokoleniu. Wylansowane przez zespół krążki doczekały się ogromnej popularności, a przed jego członkami otworzyły się drzwi do kariery. Niestety, dla Elżbiety Dmoch okazała się ona przekleństwem. Jak potoczyła się jej historia?

Ogromna miłość, ogromny zawód

Pasja do muzyki zapewniła wokalistce nie tylko sławę, ale również miłość. Elżbieta Dmoch i jej ukochany, Janusz Kruk, podróżowali po całym świecie, dając koncerty w najbardziej prestiżowych miejscach. Nic jednak nie zapowiadało tego, co ma za chwilę nastąpić…

Trudny czas

Związek dwójki muzyków nie przetrwała próby czasu. Kruk odszedł od pięknej piosenkarki. Po jakimś czasie związał się z inną kobietą, dwukrotnie zostając ojcem. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Artystka długo nie mogła poradzić sobie z rozstaniem, popadając w ciężką depresję. Artystka zamknęła się na świat. Zrezygnowała z pracy, utrzymując się wyłącznie ze zgromadzonych oszczędności.

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch?

Jak donosi Super Express, była gwiazda w końcu wyszła na prostą. Pod koniec zeszłego roku jeden z czytelników wyznał, że miał okazję spotkać artystkę w osiedlowym sklepie:

– Poszła do sklepiku mieszczącego się przy jej bloku. Wyglądała bardzo dobrze. Była w czystych ciuchach, a na jej twarzy pojawiał się uśmiech. Pani Elżbieta zrobiła zakupy i widać było, że polepszyło się jej materialnie- oznajmia świadek.

Zobacz zdjęcia:

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch

Zespół „2 plus 1” zyskał ogromną popularność w latach 70-tych.

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch

Jego wokalistka, Elżbieta Dmoch, dawała koncerty nie tylko w Polsce, ale również na świecie!

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch

Wokalistka zakończyła karierę po burzliwym rozstaniu z innym członkiem zespołu, Januszem Krukiem.

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch

Po wielkiej sławie pozostały tylko zdjęcia i płyty. Elżbieta Dmoch zamknęła się na świat, popadając w problemy finansowe.

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch

Jak podaje informator tabloidu „Super Express”, widziana niedawno na zakupach wokalistka w końcu wyszła na prostą. To wspaniała nowina!

Zobacz też:

  1. Beata Tyszkiewicz: „Dama pije, pali i przeklina!”
  2. Irena Kwiatkowska nigdy nie zdecydowała się na dzieci. Nie żałowała tej decyzji…
  3. Kora w Playboyu. Sesja z 1999 roku robi ogromne wrażenie

Źródła: pomponik.pl, instagram.com, wikipedia.org, youtube.com