Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co łączy Magdę Gessler i znanego z „Ranczo” Sylwestra Maciejewskiego? Dzisiaj fani ślą im życzenia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.07.2022 13:14

Co łączy Magdę Gessler i znanego z „Ranczo” Sylwestra Maciejewskiego? Dzisiaj fani ślą im życzenia

Sylwester Maciejewski
fot.instagram.com/magdagessler_official/Ja Fryta from Strzegom, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Pozornie Sylwester Maciejewski i Magda Gessler nie są kategoryzowani w tych samych kryteriach show-biznesu. Dziś te granice się jednak zacierają, ponieważ oboje świętują kolejne urodziny. Fani ślą szczere życzenia.

Znany z serialu „Ranczo” aktor zyskał niezwykłą rozpoznawalność dzięki produkcji Telewizji Polskiej. Choć od zakończenia pracy na planie minęło już kilka lat, fani serii nadal z zainteresowaniem obserwują poczynania obsady.

Dziś Sylwester Maciejewski i Magda Gessler mają szczególne powody do zadowolenia. Oboje świętują kolejne urodziny jako zodiakalne raki. Ich media społecznościowe wypełniły się życzeniami.

Sylwester Maciejewski i Magda Gessler obchodzą dziś urodziny

Pozornie aktor oraz restauratorka bardzo się różnią. Ona zyskała popularność dzięki programowi o tematyce kulinarnej, on zachwycił widzów w roli mieszkańca wsi z serialu „Ranczo”. Łączy ich jednak data urodzenia.

Zarówno Sylwester Maciejewski jak i Magda Gessler urodzili się 10 lipca, co czyni ich zodiakalnymi rakami. Aktor świętuje dziś 67. urodziny, natomiast znana restauratorka 69.

Choć ich kariery w show-biznesie przybrały inny kierunek, możemy zauważyć cechy, które łączą obie gwiazdy. Znany z serialu „Ranczo” gwiazdor jest urodzonym profesjonalistą, co mogliśmy oglądać na ekranach naszych telewizorów.

Podobnie jest z Magdą Gessler, która od lat przemierza cały kraj z misją pomocy polskim restauratorom. Z dbałością o szczegóły przeprowadza metamorfozy lokali tak, by zachwycały klientów.

Zodiakalne raki charakteryzują się również ogromną wrażliwością oraz umiejętnością posługiwania się emocjami. Sylwester Maciejewski, który na co dzień pracuje jako aktor, doskonale wykorzystał te wyznaczniki w swoim zawodzie.

Oprócz niezapomnianej roli Solejuka w popularnym serialu „Ranczo” mogliśmy oglądać jego popisy w takich produkcjach jak m.in.: „Stara baśń”, „Ojciec Mateusz”, „Bulionerzy” czy „Pitbull”.

Fani obu gwiazd z okazji dzisiejszego święta składają im szczere życzenia przy pomocy mediów społecznościowych. Mamy nadzieję, że jeszcze przez długi czas będziemy mogli oglądać telewizyjne popisy zarówno Sylwestra Maciejewskiego jak i Magdy Gessler.

Wyświetl ten post na Instagramie

Sylwester Maciejewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ranczo”. Cezary Żak ujawnił prawdę o serialu TVP. Bez niego wyglądałby zupełnie inaczej
  2. Córka Michała Wiśniewskiego niczym własny ojciec. Etiennette zaszalała z fryzurą
  3. Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie? Zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań