Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co Ivan Komarenko naprawdę sądzi o Polsce i Zachodzie? Artysta zdradził, jakie ma poglądy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.03.2023 15:17

Co Ivan Komarenko naprawdę sądzi o Polsce i Zachodzie? Artysta zdradził, jakie ma poglądy

Ivan Komarenko
fot. KAPIF

Ivan Komarenko po raz kolejny poruszył temat Rosji i ujawnił prawdę na temat swoich poglądów. Nie tylko zachwalał patriotyzm Rosjan, ale też skrytykował Zachód. Skandaliczne słowa piosenkarza obiegają media.

Piosenkarz po raz kolejny postanowił zabrać głos na temat sytuacji geopolitycznej Europy. Według niego zachowanie Rosjan jest godne podziwu i zasługuje na pochwałę. 

Ivan Komarenko rozpływa się nad patriotyzmem Rosjan

Ivan Komarenko po raz kolejny zaskoczył Polaków swoją wypowiedzią. Piosenkarz postanowił poruszyć temat Rosji i opowiedzieć na temat tego, jak wyglądała jego ostatnia wizyta w tamtym kraju. Podczas jednego ze swoich wywiadów zdradził, że jest pełen podziwu dla swoich rodaków.

Według niego Rosjanie bardzo mocno zjednoczyli się w czasie trwającej inwazji na Ukrainie i wyraźnie popierają władze Władimira Putina. Wokalista pochwalił ich za ogromny patriotyzm i zaangażowanie.

-Może się to komuś spodobać, a może nie, ale w tej chwili, jak ja byłem w Rosji to osiemdziesiąt kilka procent się zjednoczyło. Oni są za swoim prezydentem. Taki naród może stworzyć coś niesamowitego, kiedy wszyscy są razem jak jedna rodzina. Kiedy wszyscy są patriotami - wyznał Ivan Komarenko w rozmowie z portalem wRealu24.pl

Zobacz nagranie:

Nie żyje Eryk Romanowski. Został zaatakowany na ulicy, miał tylko 16 lat

Ivan Komarenko szczerze o swoich poglądach

Wywiad piosenkarza sprawił, że ludzie zaczęli analizować jego ostatnie wypowiedzi i zastanawiać się nad prawdziwymi poglądami gwiazdora. Z pomocą przyszedł sam autor hitu “Jej czarne oczy”, który na swoim profilu na Instagramie opublikował pewien wykład doktor Magdaleny Ziętek-Wielomskiej o sojuszu BRICS, łączącym Rosję, Brazylię, Chiny, Indie i RPA. Według kobiety jest to alternatywa dla krajów “globalistycznego” Zachodu.

-Znakomity i mądry wykład. Jeśli chcecie bardziej poznać mój światopogląd, zapraszam do jego obejrzenia. Całkowicie się utożsamiam z ideami przedstawionymi przez P. dr Magdalenę Ziętek-Wielomską. Ostrzegam, że materiał jest adresowany do ambitnego słuchacza. Poszukiwaczy tanich skandali zdecydowanie zniechęcam - napisał muzyk na swoim profilu w social mediach.

Ivan Komarenko zaskakuje swoimi wypowiedziami na temat Rosji

To jednak wcale nie koniec zaskakującego zachowania gwiazdora, który jakiś czas temu wyjechał do rodzinnej Rosji i tam spędził wiele czasu. Ivan Komarenko zdradził również, co uważa na temat polityki krajów Zachodu, w tym Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Stwierdził też, że w Polsce panuje mniejsza swoboda niż w Rosji, a ponadto jesteśmy kierowani przez kraje anglosaskie.

-Non stop w wiadomościach głównych mówią o tym. To są Brytole i Amerykanie. Brytole i Amerykanie. Tylko oni są winni. Polska jest w szponach tego systemu, a Morawiecki i Kaczyński i ta cała ferajna są marionetkami Waszyngtonu. To mówi się w wiadomościach rosyjskich. Rosjanie to doskonale wiedzą – przekonywał Ivan Komarenko.

Internauci nie zostawiają suchej nitki na Ivanie Komarenko za głoszenie tego typu poglądów.

- Panie Komarenko jako Polka wolałabym, żeby Pan nie przyjeżdżał już do mojego kraju. Niech pozostanie Pan w swojej ukochanej tak wspaniałej, pełnej wolności, dobrobytu rosji! Ostatnie moje słowo specjalnie napisałam małą literą! - zakpiła z wpisu muzyka jedna z internautek.

Zobacz post: