Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa, od razu nasuwa się jedno pytanie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.01.2023 10:18

Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa, od razu nasuwa się jedno pytanie

Cleo
fot. KAPiF

Cleo od prawie dziesięciu lat zachwyca na scenie i przed obiektywem fotografów. Internauci przyzwyczaili się już do pewnego wizerunku gwiazdy. Niedawno zdradziła, dlaczego wybrała właśnie taki wygląd.

Od słynnej produkcji „My Słowianie” minęło już 10 lat, a popularność wokalistki nie słabnie. W pamięci odbiorców zapadł nie tylko jej charakterystyczny głos, ale również i wyrazisty wizerunek. Niedawno zdradziła pewien sekret z nim związany.

Dlaczego Cleo ciągle chodzi w kucyku?

Czy to podczas wydarzeń medialnych lub na występach, ten rodzaj uczesania towarzyszy gwieździe od lat. Stał się dla niej niemalże znakiem rozpoznawczym.

Okazuje się, że piosenkarka często wybiera kucyka ze względów praktycznych. W rozmowie z Plotkiem zdradziła wiele zastosowań takiej fryzury.

Jestem zwolenniczką wygody, nauczyłam się, że dla mnie spięte włosy to jest to. Jestem ciągle w trasie, ciągle działam, ciągle coś robię, więc związane włosy są dobrą opcją — podkreślała.

Dodatkowym atutem spięcia ma być opisywany przez Cleo „brak włosów w nosie”. Od razu nasuwa się więc pytanie, w jaki sposób rozpuszczone włosy gwiazdy dostają się do jej nosa. Możemy się jedynie domyślić, że chodzi tutaj o wpadanie niechcianych kosmyków podczas scenicznych występów.

Gwiazda wiele razy udowodniła, że przed publicznością lubi zrobić show. Rozpuszczone włosy mogłyby to uniemożliwić. Tym bardziej że korzysta z doczepianych pasm, które często mogą stanowić dodatkowe utrudnienie.

Oczywiste, że mój kucyk jest doczepiany. Pamiętam, że kiedy wyszedł teledysk do „My Słowianie”, miałam długi warkocz i często pytano się mnie, czy to są moje prawdziwe włosy. Kurczę, przecież gdybym je rozpuściła, to miałabym włosy do kostek, więc tak, pomagam sobie — podkreślała.

Co stało się z charakterystycznym warkoczem?

To właśnie ten rodzaj fryzury robił prawdziwą furorę wśród nastolatek po premierze głośnego teledysku do utworu „My Słowianie”. Z charakterystycznym strojem i fryzurą Cleo pojechała nawet reprezentować Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku.

Niestety po latach warkocz ustąpił miejsca kucykowi, choć piosenkarka zdradza, że czasem zdarza jej się go upleść w zaciszu domowym.

W domu też mam związane. Tylko do spania wiążę w luźny warkocz, ponieważ to podobno dobre dla włosów — wyjaśniła.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje
Źródło: Plotek
Tagi: cleo