Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cleo zareagowała na słowa dot. swojego występu w TVP. Wyrządzili jej ogromną przykrość
Weronika Dadok
Weronika Dadok 17.11.2022 15:00

Cleo zareagowała na słowa dot. swojego występu w TVP. Wyrządzili jej ogromną przykrość

Cleo
TRICOLORS/East News

Cleo została zaproszona, jako jedna z gwiazd na 70-lecie TVP, wydarzenie było niezwykle wyniosłe, a organizatorzy zadbali o każdy szczegół. Artystka jednak musiała zmierzyć się z mocnymi słowami krytyki ze strony jednej ze stacji radiowych. Pokusiła się o dosadną odpowiedź.

Podczas jubileuszu zaśpiewała z hologramem Kory przebój Maanamu „Takie tango”. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni wykonem.

Cleo zmierzyła się z niepochlebnym komentarzem po występie

Niewątpliwie gala 70-lecia TVP była utrzymana w niezwykle podniosłym i jednocześnie poruszającym tonie. Szczególne wrażenie robiły hologramy zmarłych artystów, które przywołały moc wspomnień z nimi związanych.

Mogłoby się wydawać, że po tak pięknym wydarzeniu pozostaną tylko równie pożądane wspomnienia. Niestety nie może przyznać tego Cleo, której występ skomentowała w niepochlebny sposób jedna z największych radiowych stacji.

Występ został opatrzony niewybrednym komentarzem:

Myślicie, że Kora przewraca się w grobie po tym duecie?

Nic dziwnego, że po takim krótkim, aczkolwiek niezwykle mocnym wynurzeniu stacji, artystka postanowiła wyrzucić z siebie, co myśli na ten temat.

Tak serio? Co chcieliście osiągnąć takim niemiłym wpisem? Włożyłam masę serca w ten występ i starałam się jak najlepiej okazać szacunek dla twórczości Kory. Jestem zażenowana sytuacją, w której stacja radiowa grająca wielkie przeboje komunikuje się wpisami, chcąc wzbudzić negatywne emocje i prowokować hejt. Z szacunku do Kory nie powinniście schodzić do tak taniego sposobu na pobudzanie aktywności fanów i promocje swoich materiałów w sieci. Oczywiście post magicznym sposobem zniknął po mojej odpowiedzi. […] W internecie nic nie ginie, tak samo magicznie nie zniknie przykrość, jaką mi tym artykułem wyrządziliście. Przykre… – napisała zniesmaczona Cleo.

Screen z Instagrama Cleo

Tagi: cleo