Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cleo ma brata bliźniaka. Piotr jakiś czas temu walczył o zdrowie
Karol Osiński
Karol Osiński 29.09.2021 18:53

Cleo ma brata bliźniaka. Piotr jakiś czas temu walczył o zdrowie

cleo
fot. instagram.com/cleo_don

Cleo bardzo rzadko porusza w swoich mediach społecznościowych tematy, które dotyczą jej życia prywatnego. Jakiś czas temu postanowiła przypomnieć o swoim bracie bliźniaku, Piotrze. W maju ubiegłego roku mężczyzna przeszedł operację, która była konieczna w walce o jego zdrowie.

W ostatniej dekadzie Cleo wyrosła na topową gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Mało kto wie, że częściowo za jej sukcesem stoi brat bliźniak, który wspiera ją na każdym kroku.

Brat bliźniak Cleo

Analizując media społecznościowe Cleo, wywiady, których udzielała i wszelkie rozmowy w mediach można śmiało wysnuć teorię, że dla piosenkarki, która współpracuje z Donatanem rodzina to temat święty, którego nie ma zamiaru wyciągać na światło dzienne.

Jednak w jednym z wywiadów zdarzyło jej się uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego brata bliźniaka, Piotra. Powiedziała m.in. o ich wspólnych więziach oraz czym się zajmuje na co dzień.

Piotr też jest introwertykiem. […] Bardzo się cieszę, że go mam. Pomimo braku czasu mamy ciągły kontakt ze sobą, dzwonimy do siebie. Rozumiemy się, pomimo życia w innych światach: ja żyję koncertami i muzyką, a on na co dzień zajmuje się logistyką. Dzięki temu, że jest z innej dziedziny, ma do wszystkiego dystans i inne spojrzenie na to, co robię. To mój przyjaciel, czego nie da się ukryć — cytuje słowa Cleo Jastrząb Post.

Piosenkarka poinformowała także, że w maju ubiegłego roku Piotr wymagał operacji, która pomogła mu w walce o powrót do zdrowia. Nie zdradzała szczegółów jego stanu, jednak wszystko poszło zgodnie z planem. Zadedykowała mu utwór z zeszłorocznej akcji #hot16challenge 2.

Kochani tak jak wspomniałam #Hot16Challenge2 dedykuję mojemu Bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu — pisała wówczas na Instagramie.

Co więcej, w ubiegłym roku z okazji Światowego Dnia Bliźniaka opublikowała zdjęcie z bratem z czasów, kiedy byli jeszcze niemowlakami.

Zobacz zdjęcia:

cleo
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Cleo znajduje się po prawej stronie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Tomasz Lis w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierci cenionego dziennikarza

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi: cleo