Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ciężko uwierzyć, gdzie przeprowadził się Zbigniew Zamachowski. Został przyłapany na balkonie
Karol Osiński
Karol Osiński 27.03.2021 17:23

Ciężko uwierzyć, gdzie przeprowadził się Zbigniew Zamachowski. Został przyłapany na balkonie

fot. facebook.com/Zamachowski.Zbigniew

Popularny polski aktor Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania, w którym przez długi czas mieszkał ze swoją żoną Moniką Zamachowską. Para najprawdopodobniej nie jest już razem, a znany z mnóstwa ról artysta znalazł dla siebie nowe ,,gniazdko”. Okazuje się, że znajduje się ono zaledwie 300 metrów od starego miejsca zamieszkania Zamachowskich.

W życiu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich wiele się pozmieniało. Małżonkowie najprawdopodobniej przeżywają trudne chwile, a aktor zmienił miejsce zamieszkania, w czym pomogła mu ekipa przeprowadzkowa.

Zbigniew Zamachowski rozstał się z żoną

Związek Moniki i Zbigniewa Zamachowskich dobiegł końca? Aktor postanowił w kilku zdaniach odnieść się do obecnej sytuacji na Facebooku. Zaznaczył, że nie ma zamiaru z nikim dzielić się swoim życiem prywatnym poza najbliższymi osobami.

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje – napisał Zamachowski.

Do sprawy odniosła się także Monika Zamachowska, która za pośrednictwem Instagrama podziękowała wszystkim za serdeczne słowa, które fani skierowali w jej stronę po ciężkich przeżyciach:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dzięki tej stronie mam nadzieję już niedługo stanąć mocno na własnych nogach. Może nie miałam w planach bycia samotną mamą, ale tego chyba nikt nie planuje, a żyć trzeba, prawda? Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa i zapraszam na moją stronę – czytamy na Instagramie Moniki Zamachowskiej.

Zbigniew Zamachowski zmienił mieszkanie

Na zmianę miejsca zamieszkania przez słynnego aktora nie przyszło długo oczekiwać. Jakiś czas temu Zamachowski przebywał w odosobnieniu z powodu zakażenia koronawirusem. Przeprowadził się wówczas na jakiś czas do kawalerki, gdzie zazwyczaj przebywał, przygotowując się do nadchodzących ról.

Tymczasem paparazzi przyłapali aktora na przeprowadzce do nowego mieszkania. Jak podaje Pudelek, ma ono znajdować się niedaleko lokum, w którym dotychczas zamieszkiwał. Ostatnim razem w przeprowadzce pomagał mu syn, jednak prawdopodobnie uznał, że tym razem we dwójkę mogą nie podołać zadaniu.

Aktor zamówił zatem usługi specjalnej firmy zajmującej się pomocą przy przeprowadzkach. Zbigniew Zamachowski instruował pracowników, którzy pomagali przy wnoszeniu jego rzeczy z balkonu swojego nowego mieszkania.

Na wykonanych przez paparazzi zdjęciach można zauważyć, jak mężczyźni wnoszą do mieszkania aktora takie rzeczy jak: obrazy, pianino, walizki, czy wszelkiego rodzaju kartony.

Zobacz zdjęcia:

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski przeprowadził się do nowego mieszkania. Nowe lokum ma się znajdować zaledwie 300 metrów od tego, w którym dotychczas zamieszkiwał z Moniką Zamachowską.

Link do artykułu oryginalnego:

Zbigniew Zamachowski wprowadza się do NOWEGO MIESZKANIA! 300 metrów od starego… (ZDJĘCIA)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl