Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ciężarna partnerka nie pozwala mu wychodzić z domu. „Bo jakim prawem ja gdzieś wychodzę, jak ona musi leżeć”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 30.06.2021 19:43

Ciężarna partnerka nie pozwala mu wychodzić z domu. „Bo jakim prawem ja gdzieś wychodzę, jak ona musi leżeć”

ciąża
fot. unsplash.com/christopher lemercier

Odkąd jego partnerka zaszła w ciążę sytuacja w ich związku stała się mocno napięta. Ciężarna kobieta chce, aby ojciec jej dziecka spędzał z nią jak najwięcej czasu i nie wychodził z domu, kiedy ona jest w stanie tylko leżeć.

Historia Przemka została opisana na łamach portalu papilot.pl. Mężczyzna wyznał, jak zmienił się jego związek od momentu, kiedy jego partnerka zaszła w ciążę. –Od kiedy ona jest w ciąży, ja też zacząłem żyć jak ciężarna kobieta – żali się mężczyzna.

Przemek czuje się ograniczany przez swoją ciężarną partnerkę

Odkąd partnerka Przemka zaszła w ciążę ich związek zmienił się o 180 stopni. Mężczyzna czuje się mocno ograniczany przez swoją ukochaną, która uważa, że ten powinien być przy niej niemalże 24/7.

Partnerka niczego mi nie sugeruje. Mówi wprost, jak mam się zachowywać i dziwi mnie to trochę. Zastanawiam się, ile w tym jest jej rzeczywistej potrzeby, a na ile chce mi zrobić na złość. W sensie, że skoro ona musi dużo spać, zdrowo jeść, żyć spokojnie, to ja też powinienem robić to samo opowiada Przemek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mężczyzna nie spodziewał się, że jego ukochana tak zacznie się zachowywać:

Robi z siebie chorą i mnie wciąga w to samo. Spodziewałem się po ciąży wszystkiego, ale nie takiego przewrażliwienia.

Ze słów mężczyzny wynika, że czuje się tym wszystkim przytłoczony. Jak sam stwierdził, od kiedy jego ukochana jest w ciąży, sam zaczął żyć jak ciężarna kobieta:

Prawda jest taka, że od kiedy ona jest w ciąży, ja też zacząłem żyć jak ciężarna kobieta. Takie ustaliła zasady, a jak próbuję się przeciwstawić, to natychmiast jest atak histerii – przyznaje Przemek.

Poza humorami ukochanej, dziwnymi zachciankami i przewrażliwieniem Przemek nie może poradzić sobie z jeszcze jedną rzeczą, która najbardziej mu doskwiera. Mężczyzna chciałby czasem wyjść z kolegami jak dawniej na piwo, jednak partnerka zabrania mu:

Nie mówię, że chcę ostro imprezować, jak kiedyś, wracać nad ranem pijany i niepokoić ciężarną dziewczynę. Sam dobrze wiem, na co mogę sobie pozwolić. Po prostu chciałbym przynajmniej raz w tygodniu wyjść z domu, oderwać się od wszystkiego, także od niej. Posiedzieć z kumplami, wypić dosłownie jedno piwo, pogadać. Potrzebuję takiego kontaktu, a ona mi zabrania… – wyznaje Przemek.

Co sądzicie o zachowaniu jego kobiety? Czy takie podejście z jej strony jest właściwe?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: papilot.pl

Tagi: ciąża
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?