Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cichopek na sopockiej scenie wyglądała jak panna młoda. Małgorzata Tomaszewska też dała czadu ubiorem
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 28.08.2022 15:28

Cichopek na sopockiej scenie wyglądała jak panna młoda. Małgorzata Tomaszewska też dała czadu ubiorem

fot. Instagram Małgorzaty Tomaszewskiej, Instagram Katarzyny Cichopek

Małgorzata Tomaszewska i Kasia Cichopek zrobiły ogromne wrażenie swoimi stylizacjami podczas koncertu z okazji 20-lecia programu „Pytanie na śniadanie”. Okrągła rocznica wymagała od prezenterek najwyższej klasy i elegancji. Trzeba przyznać, że gwiazdy nie zawiodły.

Program „Pytanie na śniadanie” towarzyszy widzom Telewizji Polskiej już od dwóch dekad. Od 2002 roku przewinęły się przez niego setki gwiazd i dziesiątki dziennikarzy. Obecna ekipa składa się z wyjątkowo znanych nazwisk. Podczas jubileuszowego koncertu wyróżniały się przede wszystkim Cichopek i Tomaszewska.

Kasia Cichopek niczym panna młoda podczas jubileuszu „Pytanie na śniadanie”

Chociaż ekipa „Pytanie na śniadanie” w przeciągu 20 lat uległa ogromnym zmianom, to niektórzy z dzisiejszych prowadzących już od lat pojawiali się w TVP. Można tu np. wyróżnić Kasię Cichopek, która sławę zdobyła jeszcze jako młoda dziewczyna w serialu „M jak miłość”. Dziś jest dojrzałą kobietą, która uwielbia bawić się modą i robić wrażenie wyglądem.

Podczas jubileuszowego koncertu Kasia Cichopek pokazała się w białej kreacji do ziemi, która wielu osobom mogła skojarzyć się ze strojem panny młodej. Jasny kombinezon aktorki wyróżniał się bufiastym rękawem i głębokim dekoltem. Całość uzupełniała klasyczna czerwona szminka i elegancko związane włosy.

Małgorzata Tomaszewska zwracała uwagę w krzykliwej kreacji

Małgorzata Tomaszewska ani trochę nie odstawała od Kasi Cichopek, chociaż wybrała zupełnie inną kolorystkę. Dziennikarka postawiła na żywy, ostry pomarańcz, który było widać już z ostatnich rzędów Opery Leśnej. Kreacja Małgorzaty Tomaszewskiej całkowicie odsłaniała ramiona i jedną nogę gwiazdy. Ze względu na pomysłową asymetrię prezenterka wyglądała bardzo szykownie.

Jubileuszowy koncert „Pytania na śniadanie” to wyjątkowe wydarzenie, na którym pojawili się wszyscy obecni prowadzący. Gwiazdy w trakcie imprezy zaśpiewały dla zgromadzonych gości, o czym można przeczytać TUTAJ. Chociaż żadne z nich nie ma doświadczenia w występach wokalnych, to niewątpliwie wszyscy czują się na scenie jak ryby w wodzie. Mamy nadzieję, że ich współpraca z „Pytaniem na śniadanie” szybko nie dobiegnie końca!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel prowadził „Pytanie na śniadanie”. Nagle wskoczył w zarośla
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych