Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cichopek ma swoją miłość, a Małgorzata Tomaszewska swoją. Dzisiaj nie obudziła się sama
Michał Fitz
Michał Fitz 14.10.2022 06:00

Cichopek ma swoją miłość, a Małgorzata Tomaszewska swoją. Dzisiaj nie obudziła się sama

Małgorzata Tomaszewska
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Katarzyna Cichopek niedawno zaprezentowała swoją nową miłość, Macieja Kurzajewskiego, za co dostała gratulacje od współpracowników. Składała je także Małgorzata Tomaszewska, której serce również jest zajęte. Większość miejsca w nim zajmuje jej syn Enzo, ale nie tylko on jest darzony specjalnym uczuciem przez prezenterkę.

Prowadząca „Pytanie na śniadanie” udostępniła dziś w sieci nagranie, na którym widać, że z jednym z powodów do radości nawet spała. Nie jest to jednak dorosły mężczyzna.

Z kim obudziła się Małgorzata Tomaszewska?

Prezenterka chwyciła dziś za telefon, gdy obudziła się po drzemce, którą ucięła sobie z okazji dnia wolnego. Jak się okazało, nie obudziła się sama, ale u jej boku wcale nie leżał przystojny mężczyzna. Na nagraniu widać bowiem wielką, puchatą kulę białej sierści. To jej ukochany pies Kokos.

Czworonóg to samojed, a zwierzęta tego gatunku charakteryzują się właśnie śnieżnobiałą i bardzo puszystą sierścią. Nie ma wątpliwości, że ta wala się po całym mieszkaniu Tomaszewskiej. Widocznie jednak prezenterka nie ma z tym problemu, bo Kokos pakuje się nawet do jej łóżka.

Choć prezenterka udawała, że ma złą minę, na pewno cieszyła się, że wierny przyjaciel postanowił ją przywitać. W pewnym momencie zresztą całkowicie zasłonił kadr, bo chciał się do swojej pani przytulić.

Małgorzata Tomaszewska i jej miłość do psów

Małgorzata Tomaszewska jest wielką miłośniczką czworonogów w zasadzie od dziecka. Kokos absolutnie nie jest jej pierwszym psem. Swego czasu zdradziła, że najpierw miała kundelka, potem pudla, a następnie jeszcze maltańczyka i yorka. Właśnie dlatego bardzo chciała, by również jej syn dorastał wraz z psim przyjacielem.

Choć Enzo i Kokos w pierwszej chwili ciężko się ze sobą dogadywali, bo przecież żadne z nich nie miało wcześniej do czynienia z przedstawicielem innego gatunku, to dziś są już najlepszymi przyjaciółmi. Małgorzata Tomaszewska powiedziała nawet, że pies reaguje na płacz chłopca i pociesza go, a gdy sam nie daje rady, alarmuje mamę, że coś jest nie tak.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Tomaszewszka
Małgorzata Tomaszewszka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Słynna polska aktorka jest więziona we własnym domu? Dramatycznie wyznanie jej brata: „To jest mafia”

Źródło: psy.pl