Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siwiec przekazała światu radosną nowinę. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek, gratulacje spływają z całej Polski
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 22.11.2020 10:11

Siwiec przekazała światu radosną nowinę. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek, gratulacje spływają z całej Polski

ciąża
fot. TRICOLORS/East News

Cudowna wiadomość ujrzała światło dzienne. Okazuje się, że siostra Natalii Siwiec jest w ciąży, zatem aktorka zostanie wkrótce ciocią. Niedawno Malwina Siwiec za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała zdjęcie, na którym pozuje z wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem. W komentarzach pod zdjęciem cały czas spływają gratulacje od jej fanów.

Siostra Natalii Siwiec Malwina jest w ciąży. Wczoraj pochwaliła się „brzuszkowym zdjęciem”, na którym pozuje w zwiewnej sukience. Cud — napisała w opisie.

Ciąża Malwiny Siwiec

W sobotę na Instagrama Malwiny Siwiec trafiło zdjęcie, które wywołała wśród jej fanów wiele emocji. Gratulacje do tej pory cały czas spływają, niektórzy z pewnością nie mogą się nacieszyć jej szczęściem.

Okazuje się, że siostra Natalii Siwiec jest w ciąży. Swoim ciążowym brzuszkiem zdążyła się już pochwalić sa pośrednictwem mediów społecznościowych.

— Cud — napisała w opisie pod zdjęciem.

Niektórzy fani Natalii nie zdają sobie nawet sprawy, że fotomodelka ma młodszą siostrę. Kim jest Malwina Siwiec?

Malwina Siwiec to młodsza o siedem lat siostra znanej aktorki i celebrytki Natalii Siwiec. Spora różnica wieku w przeszłości sprawiła, że dziewczyny nie utrzymywały ze sobą wyjątkowo bliskich relacji.

Jednak podobno wszystko miało się zmienić podczas zdjęć do reality show Miss Euro Enjoy the View, na których siostry miały się do siebie zbliżyć. Malwina woli trzymać się w cieniu.

Jak sama utrzymuje, nie chce robić kariery w show-biznesie i nie zależy jej na dużej popularności. Pomimo tego można ją było zobaczyć w programie Pytanie na śniadanie, podczas otwarcia jednego z butików siostry czy podczas wykonywania zdjęć do jednego z odcinków Tańca z gwiazdami, gdzie jej siostra próbowała swoich sił na parkiecie.

  1. Posmaruj paznokcie pastą do zębów i zaczekaj 15 minut. Efekt przekroczy najśmielsze oczekiwania, prawdziwy hit
  2. Lekarz ujawnił, co wyrabia się w szpitalu na Narodowym, wstydzi się sam za siebie. „Wyszydzają nas”, kuriozalne sytuacje
  3. Już są we wszystkich sklepach Pepco. Tysiące kobiet długo czekały, teraz w końcu możemy kupić tanie zestawy świąteczne

Ciąża Malwiny Siwiec. Czym zajmuje się siostra Natalii Siwiec?

Siostra Natalii Siwiec Malwina zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu i szkoleń. Specjalizuje się w makijażu ekstrawaganckim.

Na jej profilu na Instagramie możemy przeczytać, że prowadzi ona szkolenia ze stylizacji rzęs Posh Lashes oraz autorskie szkolenia ze stylizacji brwi. W dodatku jest ona mistrzynią w stylizacji brwi, rzęs oraz makijażu.

Malwina brała udział w mistrzostwach wizażu, gdzie udało jej się zdobyć pozycje na podium. W dodatku prowadzi własnego bloga, na którym pokazuje ciekawe propozycje makijaży. Z wykształcenia jest kosmetologiem.

Na co dzień mało słyszy się o Malwinie Siwiec. Jednak ciąża sprawiła, że w mediach zrobiło się o niej głośno. Natalia zostanie ciocią, a jej córeczka Mia będzie miała okazje pobawić się ze swoją kuzynką lub kuzynem.

Oczywiście obserwujący profil Malwiny ludzie nie mogli przejść obojętnie obok takiej rewelacji. Komentarze zalała prawdziwa fala ciepłych słów i gratulacji.

Nam również pozostaje życzyć bezproblemowego rozwiązania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża

Ciąża Malwiny Siwiec z pewnością zaskoczyła niejednego jej fana.

ciąża

Natalia Siwiec zostanie ciocią.

ciąża

Młoda o siedem lat siostra Natalii jest do niej bardzo podobna.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zacznie się jutro równo o godzinie 12 w centrum Warszawy. Już się skrzykują na Facebooku, znów wyjdą na ulice
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Stylizacja Agaty Dudy zmiażdżona przez stylistkę. ”Wygląda jak uboga krewna”, pochwaliła tylko jeden szczegół
  4. Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie
  5. Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej
  6. Maleńkie słoniątka wskoczyły do głębokiej rzeki. Powód chwyta za serce, urocze wideo
  7. Nie żyje znany kulturysta. Miał tylko 37 lat, przegrał z koronawirusem

Źródła: jastrzabpost.pl, instagram.com