Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 15.09.2020 16:21

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość

Monika Mrozowska
fot. instagram.com/monikakingamrozowska

Ciąża gwiazdy serialu Przyjaciółki jest już potwierdzona. Aktorka pochwaliła się zdjęciem zaokrąglonego brzuszka, które wrzuciła na jeden ze swoich portali społecznościowych. Gratulacje już płyną z całej Polski, fani są zachwyceni.

Ciąża aktorki znanej m.in. z serialu Przyjaciółki wzbudziła niemałą sensację wśród jej fanów. Wszyscy jej gratulują i cieszą się z przekazanej radosnej nowiny. To będzie już czwarte dziecko gwiazdy.

Ciąża Moniki Mrozowskiej

Niedawno przekazywaliśmy, że gwiazda popularnego programu urodziła, a dzisiaj dowiadujemy się, że Monika Mrozowska jest w ciąży. We wtorek 15 września dodała na profil na Instagramie zdjęcie, które nie pozostawia żadnych złudzeń. Aktorka na fotografiach zaprezentowała się w zgniłozielonej i przylegającej do ciała sukience. Obcisła kreacja doskonale podkreśla jej ciążowe krągłości, które prezentują się wspaniale.

— Jestem w ciąży. Połowę tego błogosławionego stanu udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu — napisała w poście.

Widać, że przyszłej mamie błogosławiony stan niezwykle sprzyja. Jest uśmiechnięta od ucha do ucha, po prostu promienieje. Zdjęcia z sesji brzuszkowej przekazują wiele pozytywnych emocji, aż miło popatrzeć.

  1. Alarm bombowy w szkole. Ewakuowano kilkadziesiąt osób, na miejscu zjawiła się policja i straż pożarna
  2. Rząd rozda kolejne pieniądze, można dostać nawet 1,5 tys. zł. Jest jeden warunek

Premiera e-booka Moniki Mrozowskiej

Korzystając z okazji, gwiazda przekazała również informację o premierze swojego nowego e-booka. Praca ma pojawić się już w czwartek 17 września.

— Za miastem i na obrzeżach jest super, bo można w ciszy i spokoju pracować nad takimi fajnymi książkami! — czytamy dalej we wpisie.

Nie kryła również swojego żalu i rozgoryczenia redakcją jednego z popularnych portali o życiu gwiazd, który ostatnio napisał o niej nieprzychylny artykuł. Zwróciła uwagę na jedną, istotną rzecz, o której dzisiaj często się zapomina.

— […] wiem, że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko. Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci… ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek. Zwłaszcza w dobie szybkich randek z Tindera… — dodawała.

Pragniemy jej pogratulować i życzyć dobrego rozwiązania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża

Monika Mrozowska jest w ciąży.

ciąża

Poinformowała o tym na Instagramie.

Monika Mrozowska

Wspomniała również o premierze swojego e-booka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Natychmiastowa ewakuacja szpitala. Karetkami wywożą dorosłych i schorowane dzieci, sytuacja jest bardzo zła
  2. W „Milionerach” dostała pytanie o chorwacki napój za milion złotych. Zawahała się, podjęła decyzję
  3. Kobieta nie wiedziała, co jej dolega. Lekarz kazał jej narysować zegar, gdy spojrzał na rysunek, pobladł
  4. Dagmara Kaźmierska pokazała swoją mamę. Co za podobieństwo, przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Joanna Kurska przekazała wspaniałą nowinę. Nie mogła opanować radości i wzruszenia, gratulacje
  6. Przy następnej wizycie w McDonald’s zamów niestandardowe frytki. Wystarczy poprosić o 1 rzecz, niebywała różnica w smaku

Źródła: instagram.com, pudelek.pl, kozaczek.pl