Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Korcz jest w ciąży. „Trochę to sobie wymarzyliśmy”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 10.10.2019 15:28

Anna Korcz jest w ciąży. „Trochę to sobie wymarzyliśmy”

ciąża
Fot.instagram.com Anna Korcz

Ciąża Anny Korcz była skrywaną tajemnicą. Kilka tygodni temu pogłoski o nadchodzącym maleństwie potwierdziła aktorka, a teraz radosną nowiną oficjalnie podzieliła się córka gwiazdy Na Wspólnej na swoim Instagramie. -Trochę to sobie wymarzyliśmy- napisała.

Anna Korcz jest jedną z bardziej charyzmatycznych aktorek w polskim kinie. Ostatnio jej życie prywatne stało się tematem dyskusji internautów, a to za sprawą jej kontrowersyjnych wypowiedzi, a także jej pięknej córki. Już od jakiegoś czasu plotkowano na temat stanu córki aktorki, jednak teraz sama zainteresowana zdecydowała się odnieść do krążących plotek. Ciąża Anny Korcz jest już pewna. Córka znanej aktorki potwierdziła swój stan w poście na Instagramie.

Anna Korcz: ciąża

Anna Korcz jest córką aktorki Anny Korcz, znanej głównie z serialu Na Wspólnej. Mimo że jej mama jest bardzo znana, ta niechętnie pojawia się na warszawskich salonach, a swoje życie prywatne stara się zachować dla siebie. Nie jest to takie łatwe, nie tylko ze względu na znaną mamę, ale również popularnych znajomych. Przypomnijmy, że na jej zeszłorocznym weselu bawili się nawet Robert Lewandowski z Anną Lewandowską.

ciąża

Od jakiegoś czas mówiło się, że po ślubie córka Anny Korcz poważnie myśli o dziecku, jednak sama zainteresowana nie komentowała pogłosek, w przeciwieństwie do jej mamy. W dzień ślubu córki, aktorka zagrała filmik, który zasugerował jej fanom, że niedługo zostanie babcią.

Dzisiaj zostanę teściową, już niedługo-babcią. Dzisiaj wydaję córkę za mąż, Anusię– mówiła w dzień ślubu córki aktorka na Instgaramie.

ciąża

Córka Anny Korcz spodziewa się dziecka

Zapowiedzi gwiazdy okazały się złudne, a jej córka nie była jeszcze w ciąży. Wszystko wskazuje na to, że Anna Korcz już wkrótce doczeka się wymarzonego wnuka lub wnuczki. Jej córka zamieściła na Instagramie zdjęcie, w którego opisie oficjalnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

…a przed 30 urodzę dziecko. Tak łatwo powiedzieć a życie samo pisze scenariusze. Moje 29 urodziny spędzamy w Trójkę, więc plan się powiedzie. Trochę sobie to wszystko tak zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy– czytamy pod zdjęciem.

Nie wiadomo, w którym tygodniu ciąży jest Ania Korcz oraz jaka jest spodziewana płeć dziecka. Jak tylko się o tym dowiemy, z pewnością wam o tym napiszemy! Nam nie pozostaje nic, jak tylko pogratulować młodemu małżeństwu!

ciąża

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  3. Joanna Krupa w końcu pokazała ojca. Kim jest? Jak wygląda? Wiemy. ZDJĘCIA
  4. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiście walczą o zwierzęta
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie
  6. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku