Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „Dzień Dobry TVN” w ciąży. Nikt się nie spodziewał, znamy termin porodu
Karol Osiński
Karol Osiński 07.09.2020 21:54

Gwiazda „Dzień Dobry TVN” w ciąży. Nikt się nie spodziewał, znamy termin porodu

Ciąża
Fot. Screenshot Ula Pedantula, YouTube

Gwiazda jest mamą 11-letniego Rysia oraz żoną informatyka Sławomira. Na sesji prezenterka pozuje w pięknej czarnej sukni, która podkreśla jej zgrabne ciało. Charakteryzatorzy zadbali o każdy szczegół. Fryzura kobiety, szare tło oraz cała stylizacja dodają niesamowitych efektów. Bez dwóch zdań robi wrażenie.

Kiedy kobieta poinformuje swojego mężczyznę, że spodziewa się dziecka, szczęście jest nie do opisania. Ciąża to wspaniała rzecz, a jedna z gwiazd Dzień Dobry TVN dowiedziała się, co ona oznacza. Fani jej gratulują i nie ukrywają, że cieszą się razem z nią. Znamy termin porodu.

Prezenterka stacji telewizyjnej TVN Ula Chincz ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że spodziewa się drugiego dziecka. Popularna dziennikarka programu, którą mogliśmy oglądać również w Dzień Dobry TVN, opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej, a nawet nagrała film na platformie YouTube, na którym zdradziła między innymi termin porodu.

Gwiazda Dzień Dobry TVN poinformowała, że spodziewa się dziecka. Ciąża ewidentnie jej służy

  1. Trwa ogromna akcja na południu Polski. Zablokowany ruch, mnóstwo policji, wszystko przeszukują
  2. „Wiadomości” TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

Ciąża, to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie może spotkać kobietę. Niedawno jedna z gwiazd programu Dzień Dobry TVN poinformowała, że spodziewa się dziecka. Wszyscy fani są bardzo zadowoleni i gratulują. Znany jest także termin porodu. Kobieta nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia.

Ula Chincz w ciąży. Znany termin porodu

Ula Chincz bardzo aktywnie spędza czas na mediach społecznościowych. Obecnie skupia się na realizacji projektu pt. Ula Pedantula, który rozwija na swoim kanale na YouTube oraz na Instagramie. Z uwagi na to, że ciąża dziennikarki była już coraz bardziej widoczna, postanowiła nagrać film, w którym opowiedziała co nieco o swoim stanie:

– W życiu Pedantuli szykuje się mała rewolucja, gdyż nasza ekipa już niedługo się powiększy. Dzisiaj zatem odcinek inny niż dotychczasowe, bo bardzo osobisty. Odpowiadam w nim na pytanie: co teraz będzie z kanałem i z blogiem? – powiedziała na początku filmu Ula.

Ula zdradziła także, że jej drugie dziecko przyjdzie na świat pod koniec roku lub na początku następnego. Wówczas działania dziennikarki w sieci będą mocno ograniczone.

ZOBACZ WIDEO: