Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kolejna gwiazda TVP jest w ciąży. Właśnie po raz pierwszy pokazała brzuszek
Michał Włoch
Michał Włoch 03.01.2020 21:23

Kolejna gwiazda TVP jest w ciąży. Właśnie po raz pierwszy pokazała brzuszek

ciąża
instagram.com/katarzynaglinka

Ciąża to niesamowity czas, gdy w brzuchu mamy powstaje nowe życie. Tego niewątpliwego szczęścia dostąpiła niedawno uwielbiana przez telewidzów aktorka, która na co dzień z sukcesami występuje w telewizji publicznej.

Ciąża to prawdziwe wyzwanie. Szczególnie gdy ma się tyle obowiązków zawodowych, a w pracy wykorzystuje się swoje ciało. Grający na scenie i w filmach aktorzy muszą być w dobrej formie, by sprostać pracy na planie. Aktorka jest ogromnie szczęśliwa z zostania mamą i postanowiła podzielić się ta radosną wiadomością ze swoimi najwierniejszymi fanami. Wykorzystała w tym celu portal społecznościowy Instagram.

Ciąża gwiazdy TVP

Katarzyna Glinka, bo o niej mowa zostanie mamą już drugi raz. Teraz jej starszy syn z poprzedniego małżeństwa, Filip będzie miał upragnione rodzeństwo. O płci dziecka ciężko mówić na tak wczesnym etapie ciąży. Aktorka pochwaliła się dobrymi nowinami swoim fanom.

-Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie, który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia… nie chciałam się ukrywać, z resztą choćbym chciała, już się nie da – zaczęła na Instagramie.

Aktorka miała lekkie wyrzuty sumienia, że nie wypowiadała się publicznie na temat swojego błogosławionego stanu, lecz miała ku temu też szereg powodów, o którym powiedziała internautom.

Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach, w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności. Mam nadzieję,ze to rozumiecie – przeprosiła swoich fanów za milczenie w kwestii swojej ciąży.

Jak zareagowali fani aktorki?

Wielbiciele Kasi Glinki dzielą z nią radość z powtórnego zajścia w ciążę. Aktorka zapytała fanek, czy one też spodziewają się dziecka.

-Ja czekam na dzidzie. Poród koniec czerwca 2020. Gratuluję Pani serdecznie I życzę zdrówka dla całej rodzinki – napisała fanka.

Okazuje się, że nie była ona odosobniona – wśród kobiet oglądających Barwy Szczęścia sporo jest takich, które niedługo będą spodziewały się dzidziusia.

-Gratulacje ja spodziewam się potomstwa w czerwcu – skomentowała inna internautka. Do życzeń, które wywołała ciąża, dołączyły też koleżanki po fachu aktorki – Małgosia Socha i Katarzyna Zielińska.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża

Katarzyna Glinka długo ukrywała swoją ciążę.

ciąża

Gwiazda w końcu zdecydowała podzielić się dobrą nowiną z fanami.

ciąża

Ciąża sprawiła, że jej synek będzie miał teraz rodzeństwo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  2. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  3. Znaki zodiaku, które się przyciągają. 3 pary, które stworzą najlepsze duety w miłości i przyjaźni
  4. Ślub kościelny? W 2020 ksiądz ma nowe prawa. Będą szczegółowe rozmowy z narzeczonymi
  5. Michał Wiśniewski i „Ich Troje” wracają z nowym teledyskiem. Wokalistką znów została Justyna Majkowska
  6. Agnieszka Chylińska powiedziała kilka słów o swoim dziecku, po czym zalała się łzami. Trudno powstrzymać wzruszenie