Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Szelągowska pokazała swoją choinkę. Internauci wytknęli jej jeden szczegół, są wściekli
Martyna Derdak
Martyna Derdak 05.12.2019 20:01

Dorota Szelągowska pokazała swoją choinkę. Internauci wytknęli jej jeden szczegół, są wściekli

dorota szelągowska
Fot.instagram.com

Choinka w domu Doroty Szelągowskiej prezentuje się naprawdę szykownie. Całe zdjęcie, które kobieta dodała na swojego Instagrama jest bardzo klimatyczne. Internauci zauważyli jednak, że nie wszystko w domu prezenterki jest takie, jakim być powinno.

Dorota Szelągowska już teraz przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. W internecie pokazała jakie dekoracje związane z tą okazją przypadają jej najbardziej do gustu. Nie wszystkim jednak to się spodobało.

Choinka wygląda naprawdę elegancko

Prezenterka postanowiła opublikować klimatyczne zdjęcie, które nawiązuje do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

-Co powiecie na choinkę w jednym kolorze? – zapytała we wpisie na Instagramie.

Jak się okazało, jednokolorowe ozdoby nie każdemu przypadły do gustu. Choinka Doroty Szelągowskiej jest ubrana cała na biało, przez co wygląda bardzo jasno i szykownie. Wiele osób stwierdziło, że świąteczne drzewko jest ubrane naprawdę bosko. Drudzy zaś mieli odmienne zdanie. Piszą, że nie chcieliby drzewka w takim stylu. Głos zawierają w szczególności rodzice, których dzieci wolą, kiedy choinka jest barwna i pstrokata.

-U mnie w domu była tylko raz, ale córcia stwierdziła, że jest smutna i od tamtej pory sama ubiera choinkę — kolorowo.- pisze jedna z internautek.

Jak się okazuje, niektóre osoby do ubierania drzewka świątecznego przywiązują jeszcze większą wagę. Traktują to, jak tradycję, która niesie za sobą ogromne sentymenty.

-Ładna, elegancka… Jednak dla mnie najpiękniejsza choinka jest pstrokata, ze szklanymi bombkami zbieranymi przez lata, z kolorowymi lampkami, z cukierkami, z łańcuchem robionym przez córkę jak była mała itp.- możemy przeczytać pod postem Doroty Szelągowskiej.

Co przykuło wzrok internautów?

Kolory bombek nie były jednak najważniejszą kwestią dla fanów Doroty Szelągowskiej. Ich wzrok przykuło to, na czym stała choinka. Pod świątecznym drzewkiem znalazł się wózek, który postawiony został… na dywanie ze zwierzęcej skóry.

-Jestem Pani fanką naprawdę, wszystko na tym zdjęciu pięknie, ładnie, oprócz jednego detalu… mianowicie dywanu. Robienie takich rzeczy jak dywany, ubrania, lub dodatki ze zwierząt powinny być surowo zabronione! – piszę jedna z oburzonych fanek.

Czy porozumienie fanów skórzanych wyrobów i obrońców zwierząt jest w ogóle możliwe?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

choinka

Dorota Szelągowska zadbała już o świąteczny klimat w swoim domu.

choinka

Nie zapomniała o dekoracjach na zewnątrz.

choinka

Prezenterka ma naprawdę niezwykły gust.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Uczestnik „Top Model” trafił do szpitala. Miał poważną operację
  3. Znamy nazwisko nowej jurorki „The Voice of Poland”! Zastąpi Margaret za historyczną stawkę
  4. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Po ciężkich chwilach, przyszły lepsze dni. Najnowsze zdjęcia artystki
  5. Jerzy Gruza miał poważny wypadek, trafił na OIOM. Wiadomo, w jakim stanie jest kultowy reżyser