Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chłopak z zespołem Downa odwiedził brata w czasie służby. Reakcja mężczyzny jest niezwykła
Martyna Derdak
Martyna Derdak 06.01.2020 15:09

Chłopak z zespołem Downa odwiedził brata w czasie służby. Reakcja mężczyzny jest niezwykła

Markus Spiske / Unsplash

Chłopak z zespołem downa dostał pozwolenie na odwiedziny swojego brata. Spotkanie było wyjątkowe, ponieważ pierwszy raz mógł zobaczyć go podczas służby. Trzeba przyznać, że jego reakcja jest wprost niesamowita. Wszystko udało się nagrać.

Dla tego młodego bohatera był to jeden z najważniejszych dni w jego życiu. Czekał na niego bardzo długo, aż w końcu udało się spełnić jego marzenie. Na filmiku można zobaczyć spotkanie, które wzruszyło już niejednego internautę. Sam chłopak także był poruszony.

Chłopak z zespołem Downa odwiedził brata

Pewnego dnia udało się spełnić największe marzenie Sama. Chłopak od zawsze pragnął zobaczyć swojego młodszego brata w jego prestiżowej pracy. Jack jest członkiem gwardii królowej, dzięki czemu niemalże codziennie chroni rodzinę królewską w zamku Windsor. Jest to wielki honor dla armii, dlatego też Sam nie mógł doczekać się, aż zobaczy członka swojej własnej rodziny w mundurze. Mimo że chłopak ma zespół Downa, to wiele rozumie i uwielbia wspierać swoich najbliższych w ważnych dla nich momentach.

Przed spotkaniem Sam dostał wiele wytycznych, na temat tego, co może, a co jest kategorycznie zabronione. Chłopak był bardzo szczęśliwy, że zobaczy swojego brata w tak ważnej roli.

Jak przebiegło ich spotkanie?

Trzeba przyznać, że spotkanie, w którym uczestniczył chłopak z bratem, wzrusza do łez. Nagranie zostało udostępnione w internecie i od razu zdobyło wielu fanów. Na początku chłopak podszedł z mężczyznami ubranymi w mundury do brata. Jack miał na sobie wtedy długi szary płaszcz, a także futrzany kapelusz. Gdy zobaczył swoją rodzinę, od razu wykonał jeden z manewrów. Chłopak nie krył swojego zadowolenia.

Jak podaje strona Today I found Out, bycie członkiem gwardii królewskiej to nie tylko wielki zaszczyt, ale też obowiązek. Są jednak takie okoliczności, w których żołnierze mogą sobie pozwolić na nieco więcej, niż na co dzień. Mowa tutaj o poruszaniu się i reagowaniu na ludzi wokół nich.

Składająca się z żołnierzy (przeważnie) wybranych z pięciu elitarnych pułków w brytyjskiej armii, Gwardia Królewska jest znana na całym świecie ze swojego stoickiego oddania się obowiązkom. W przeciwieństwie do powszechnego przekonania żołnierze ci mogą poruszać się (i robić to regularnie, nawet gdy tylko pełnią służbę, a nie na paradzie) i w pewnych okolicznościach reagują na czyjeś przybycie. Bycie w gwardii królewskiej to ciągłe kształcenie swojej cierpliwości, a także opanowania. To również ogromne poświęcenie. Zobaczcie, jak Sam zareagował na niecodzienną sytuację.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Chłopak był bardzo dumny, że może zobaczyć swojego brata w pracy.

chłopak

Był bardzo szczęśliwy, że po raz pierwszy może zobaczyć brata w mundurze.

chłopak

Udało się zrobić nawet pamiątkowe zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

źródło: webniusy.com

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania