Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cezary Żak powiedział jak szybko schudnąć. Mocno wyszczuplał, wygląda jak cień dawnego siebie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.11.2022 23:13

Cezary Żak powiedział jak szybko schudnąć. Mocno wyszczuplał, wygląda jak cień dawnego siebie

Cezary Żak
fot. Cezary Żak „Uroczysta premiera filmu Zemsta”, 2002/10/01, KAPiF

Cezary Żak jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów polskiej kinematografii. Przez lata jego rolom towarzyszył charakterystyczny wizerunek aktora. Niedawno przeszedł jednak metamorfozę.

Pracę nad własnym zdrowiem i wyglądem rozpoczął trzy lata temu, gdy zauważył, że jego kariera również jest uzależniona od zewnętrznej prezencji. Niedawno zdradził szczegóły swojej metamorfozy. Efekty widać gołym okiem.

Cezary Żak o sposobach na odchudzanie

Aktor w ciągu ostatnich lat stracił aż 30 kilogramów. Jak sam przyznał, nie przepada za dużą aktywnością fizyczną, dlatego rozwiązania szukał w innym zakresie. Przede wszystkim zmienił nawyki żywieniowe.

Nauczyłem się jeść mniej i rozsądnie, a ponadto poznałem swój organizm, jego potrzeby i przyzwyczajenia. Podjadanie to najgorszy wróg, nie tylko odchudzającej się osoby — mówił w rozmowie z portalem Gazeta.pl.

Cezary Żak wyłączył ze swojego jadłospisu pieczywo oraz ziemniaki, a także nauczył się wydłużać przerwy pomiędzy kolejnymi posiłkami. Dla mężczyzny złotym środkiem były pełne porcje złożone z bardziej zbilansowanych składników.

Zdrowa dieta nadal go motywuje

Cezary Żak pozostaje aktywny zawodowo, a ze swoimi fanami komunikuje się przy pomocy mediów społecznościowych. To właśnie oni mogli na przestrzeni lat obserwować zmianę w wyglądzie aktora.

Obecnie wraz ze swoją serialową córką z „Rancza”, Martą Chodorowską występuje na scenie w spektaklu „Kolacja dla głupca”. To właśnie rola w popularnym serialu TVP zapoczątkowała u niego myśli o zmianie żywieniowych przyzwyczajeń.

Po pracy na planie „Rancza” miałem świadomość, że jeśli jako aktor chcę iść dalej i osiągnąć więcej w zawodzie, jaki wykonuję, muszę zmienić tzw. warunki — wspominał w rozmowie dla „Dzień Dobry TVN”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Cezary Żak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Źródło: Wp

Tagi: cezary żak