Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cezary Pazura pokazał syna. Internauci oczarowani. „Mały Czaruś”
Michał Fitz
Michał Fitz 13.03.2022 09:27

Cezary Pazura pokazał syna. Internauci oczarowani. „Mały Czaruś”

Cezary Pazura
instagram.com/czarekpazura

Cezary Pazura na przestrzeni całej swojej kariery stworzył wiele kinowych arcydzieł, w związku z czym ma mnóstwo powodów do dumy. Takowym jest dla niego również rodzina. Szczególnie zadowolony jest teraz ze swojego synka.

Aktor opublikował z nim zdjęcie na Instagramie, a w jego opisie nakreślił, dlaczego jego młodziutki syn jest teraz jego bohaterem. Wykazał się on niebywałą dojrzałością.

Cezary Pazura chwali się synem

Popularny aktor wrzucił na swój profil fotkę, na której siedzi wraz z synem na kanapie. Samo zdjęcie nie jest jednak w tym wypadku zbyt istotne, gdyż rozchodzi się głównie o historię opowiedzianą przez Pazurę w opisie. Artysta wyjawił bowiem, że jego syn bardzo zaimponował mu tym, że odstąpił swój własny pokój będącemu w trudnej sytuacji Saszy. Chłopiec jest jednym z ukraińskich dzieci, które musiały uciekać przed wojną. W domu Pazurów schronienie znalazły także jego mama i babcia.

– Pomaga i pociesza razem ze swoimi równie wspaniałymi Siostrami. Dziękuję Synku! Jesteś wspaniały – zachwala swojego potomka aktor.

Jak można przypuszczać, że obserwujących zainteresowała nie tylko wyjątkowa dojrzałość emocjonalna małego Antoniego, ale także jego wygląd. W komentarzach od razu rozpoczęła się dyskusja na temat tego, do którego z rodziców jest bardziej podobny.

– Synek to Czysta Edytka, pozdrawiam – zauważa jedna z internautek.

– Brawo Antoni! (bardzo podobny do mamy) – dodaje inna z użytkowniczek.

– Wspaniale Pan wychował syna, że ma otwarte serce dla osób potrzebujących – komentuje kolejna osoba, zachwalając przy tym samego aktora.

– Mały Czaruś – kwituje następna z użytkowniczek.

Warto przypomnieć, że rodzina Pazurów absolutnie nie jest jedyną spośród powszechnie znanych, która zdecydowała się na przyjęcie pod swój dach uchodźców. Podobnie zrobili też Michał Wiśniewski, Agata Młynarska oraz Zygmunt Chajzer.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Od poniedziałku w Biedronce i Lidlu olbrzymie promocje. Obniżone ceny wielu produktów zaskoczą klientów
  2. Ile dzieci ma Gienek z Plutycz? Prawda zaskakuje nawet największych fanów programu „Rolnicy. Podlasie”
  3. Rozwodu jednak nie będzie? Lata temu z ust Kasi Cichopek padły słowa, które dają nadzieję