Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była policjantką w „W11”. Joanna Czechowska pokazała się po kilku latach ciszy, nic się nie zmieniła
Michał Fitz
Michał Fitz 02.06.2022 23:42

Była policjantką w „W11”. Joanna Czechowska pokazała się po kilku latach ciszy, nic się nie zmieniła

W11
fot. kadr z serialu „W11” prod.Grupa TVN

„W11” to jeden z pierwszych seriali w Polsce z elementami paradokumentu. Jednocześnie był pełen akcji i kryminalnych wątków. Widzowie bardzo szybko zapałali sympatią do jego bohaterów i bohaterek, a jedną z nich była Joanna Czechowska. Co się z nią teraz dzieje?

Paradokument nie jest już nagrywany od 8 lat. Co po zakończeniu telewizyjnej przygody stało się z charakterną panią nadkomisarz? Jak się okazuje, jej życie wręcz nabrało rozpędu. Wszystko zaczęło układać się zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

W11: Co dziś robi Joanna Czechowska?

Przed przygodą z serialem Joanna Czechowska była singielką, a dziś jest już dumną mamą 10-letniej Patrycji. To jednak niejedyna jej pociecha, ponieważ po mediach społecznościowych policjantki widać, że kocha także swoje koty. Jednego posiadała zresztą jeszcze przed „W11”.

Jak dziś wygląda praca Joanny Czechowskiej? Już grając w serialu, była policjantką specjalizującą się w przestępstwach narkotykowych. By spróbować swoich sił w telewizji, wzięła roczny, bezpłatny urlop. Później wróciła do pracy w policji, choć już w nieco innej roli. Dziś prowadzi głównie szkolenia na temat szkodliwości dopalaczy oraz cyberprzemocy. Raptem kilka dni temu pojawiła się w Szkole Podstawowej w Paprocicach by przeprowadzić jedne z takich zajęć w ramach programu „Unplugged”. Tłumaczyła dzieciom, jak szkodliwe może być choćby eksperymentowanie z narkotykami i innymi używkami.

Wcześniej pracowała za to w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Zarządzania i Ochrony Pracy w Katowicach. Była także ambasadorką fundacji Centaurus, która troszczy się o dobro zwierząt.

W 2013 roku uzyskała certyfikat trenerki fitness. Sądząc po jej aktywności w mediach społecznościowych, można przypuszczać, że ciągle dba o swoją sprawność. Ostatnimi czasy nie publikuje nowych materiałów, ale gdy jeszcze je wrzucała, pojawiały się jej zdjęcia z siłowni.

– Utrzymanie dobrej formy w tym wieku jednak wymaga już pewnej systematyczności — pisała pod jednym z takich postów.

Po opublikowanych fotkach widać także, że pomimo upływu lat w zasadzie wcale się nie zmieniła. Jej włosy i sylwetka są identyczne, a nawet twarz nie za bardzo dała się nadgryźć zębowi czasu, przez co Joanna Czechowska wygląda niemal dokładnie tak samo, jak dekadę temu na ekranach telewizorów.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Rosjanie wybrali „Panią Krymu”. Z niej taka piękność, jak z wojny misja pokojowa
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Źródło: VIVA!