Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Burza w komentarzach po meczu Polska-Francja. Kibice podzieleni. Mają winnego
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 25.06.2024 21:25

Burza w komentarzach po meczu Polska-Francja. Kibice podzieleni. Mają winnego

Burza po meczu

Mecz Polska - Francja już za nami, tym samym Polska pożegnała się z Euro 2024. Niektórzy są pod wrażeniem dzisiejszej postawy Polaków. Inni wręcz przeciwnie. Kibice zabrali głos w sieci. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Po pierwszej połowie szczególnie oberwało się jednemu zawodnikowi.

Polska pożegnała się z Euro 2024

Polska zremisowała w meczu z Francją 1:1. Tym samym nasi reprezentanci wypadli w tym spotkaniu lepiej niż przypuszczaliby kibice. Drużyna Michała Probierza w pierwszej połowie straciła jedną bramkę przez błąd Jakuba Kiwiora. Przez to atmosfera zarówno na boisku, jak i na trybunach oraz przed telewizorami stała się dużo cięższa.

Później podopiecznym Probierza udało się wyrównać wynik. Lewandowski oddał celny strzał na bramkę, co nieco poprawiło nastroje. W sieci pojawiło się mnóstwo memów i komentarzy.

Wysyp memów po meczu Polska-Francja. Kibice nie mają litości Koniec meczu Polska-Francja, znamy zwycięzcę. Wiemy, co teraz czeka reprezentacje Polski

Kibice są podzieleni po meczu z Francją

Podczas meczu Polska - Francja emocje sięgnęły zenitu. Kibice postanowili dać im upust, publikując skrajne komentarze w sieci. Niektórzy są pod wrażeniem postawy naszej kadry narodowej. Inni wręcz przeciwnie. Fani zabrali głos na oficjalnym profilu Łączy Nas Piłka. W ich wpisach możemy przeczytać:

• Ten remis smakuje jak wygrana na euro
  • Kacper Urbański to jest perełka, złote dziecko polskiej piłki nożnej.
  • Niech w końcu uwierzą ze można grać z najlepszymi reprezentacjami na świecie w dobrym stylu i bez bronienia się przez 90 minut
  • Dlaczego tak z Austrią nie zagraliśmy ja się pytam?
  • Dobra gra panowie!

Po pierwszej połowie szczególnie oberwało się Jakubowi Kiwiorowi

Po pierwszej połowie szczególnie oberwało się jednemu zawodnikowi. To przez Jakuba Kiwiora Mbappe miał w ogóle możliwość strzelenia karnego. Kibice nie zostawili suchej nitki na naszym reprezentancie.