Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda BrzydUli okradziona. Wszystko stało się w środku nocy, straciła kilkadziesiąt tysięcy
Wiktoria Pękalak
Wiktoria Pękalak 19.03.2021 13:09

Gwiazda BrzydUli okradziona. Wszystko stało się w środku nocy, straciła kilkadziesiąt tysięcy

Brzydula
fot. https://www.instagram.com/aleksandrakisio_official/?hl=pl

Gwiazda serialu BrzydUla została okradziona! Ola Kisio, aktorka, która w produkcji TVN gra przyjaciółkę Violetty straciła Porsche warte kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Gwiazda BrzydUli – Ola Kisio, która w serialu gra przyjaciółkę Violetty została okradziona. Aktorka poinformowała o całym zdarzeniu na swoim Instagramie.

Gwiazda BrzydUli okradziona

Z zamieszczonych przez Aleksandrę Kisio zdjęć wynika, że aktorka zachowała wszelkie zasady bezpieczeństwa, samochód stał pod samą kamerą na podwórku aktorki.

Złodzieje weszli na parking jak do siebie. Na nagraniach z kamer wyraźnie widać jak dwóch mężczyzn otwiera samochód, wsiada i odjeżdża czarnym Porshe Cayenn.

Do zdarzenia doszło w nocy, wokół nikogo nie było. Cała akcja trwała bardzo krótko, widać, że złodziejami byli prawdziwi profesjonaliści.

Dziś w nocy skradziono mi auto spod domu! W środku dwa foteliki samochodowe i wózek spacerowy. Być może stoi gdzieś zaparkowany (galeria handlowa, parking…) w Warszawie lub okolicach. Proszę o kontakt, jeżeli ktoś coś zauważy – napisała Ola Kisio pod zdjęciem skradzionego samochodu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Fani współczują

Pod postem gwiazdy BrzydUli pojawiło się wiele ciepłych słów od fanów, którzy współczują jej i wysyłają słowa wsparcia.

Jak można robić takie rzeczy… Mam nadzieję, że auto zostanie znalezione a osoba, która je ukradła, poniesie karę! – napisała jedna z fanek.

Co z tymi ludźmi się dzieję, że zamiast iść do pracy, to kradną ludziom samochody, którzy na ten samochód ciężko musieli zapracować okropne – czytamy dalej komentarze.

Także trzymamy kciuki, by samochód Oli Kisio odnalazł się w całości, a sprawcy zostali ukarani.

Zobacz zdjęcia:

Brzydula

Aktorka na swoim InstaStories podzieliła się nagraniem z monitoringu.

Brzydula

Wyraźnie widać jak złodzieje odjeżdżają jej autem spod domu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [Instagram]