Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > BRUTALNY atak TEDE na PEJE. „Będziesz ku*wą z TVN-u”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 09.01.2018 14:15

BRUTALNY atak TEDE na PEJE. „Będziesz ku*wą z TVN-u”

Brutalny atak rapera Tede na poznańskiego rapera Peje, to tylko konsekwencja wieloletniego konfliktu. „Wojna” między tą dwójką trwa od niemal dekady, jej początki sięgają jeszcze zamierzchłych czasów. Teraz nadarzyła się idealna okazja, by konflikt na nowo się zaostrzył. Przeczytajcie, o co chodzi, w nowym, brutalny atak Tede na Peje.

Początki konfliktu

Zaczęło się od koncertu Peji, w Zielonej Górze. Podczas występu jedna z osób z publiczności pokazała do rapera środkowy palec. Raper znany ze swojego agresywnego stylu bycia, podburzony wydarzeniem zaczął krzyczeć do chłopaka ze sceny Patrzcie na tego frajera, chodź tu ch*ju do szczania, roz*ebundo ty jedna. Jak ja rapowałem ty ku*wo to ty nie wiedziałeś jak się masz wysrać.” Jego zachowanie spotkało się z krytyką ze strony warszawskiego rapera Tede. Konsekwencjami były freestyle urządzane na koncertach Peji, i długi kawałek Tedego poświęcony w całości jego konkurentowi.

Jednym z argumentów Peji w obrażaniu Tedego był fakt, że ten wystąpił gościnnie w znanym TVN-owskim serialu „Wszyscy kochają Romana” w roli policjanta, wielokrotnie nazywając go „ku*wą z TVN-u”.

ZOBACZ TEŻ: Internet rozpalony do czerwoności! BRUTALNY atak Linkiewicz na Maffashion

Kto jest Agentem TVN-u ?!

Wczoraj opublikowaliśmy oficjalną listę uczestników nowej edycji „Agent Gwiazdy 3”, o której pisaliśmy TUTAJ

Na reakcje Tedego nie trzeba było długo czekać – w internetowym programie „Duży w Maluchu” odniósł się do całej sprawy w ten sposób:

– Skoro wiadomość nie została zdementowana w żaden sposób, podpowiada mi to, że jednak coś w tej plotce jest. Co nie ukrywam cieszy mnie bardzo. Sukcesy moich kolegów cieszą mnie najbardziej – zaczął Tede. Przecież to paranoja jest jak on będzie w tym Agencie, bo będzie w TVN-ie, będzie ku*wą z TVN-u. Ja to zaszczytne stanowisko piastowałem przez x lat i nagle role się odwróciły.

Wczoraj na oficjalnym koncie warszawskiego rapera na Instagramie pojawiło się zdjęcie jeszcze raz komentujące występ Peji w popularny programie TVN.

tede peja

W komentarzach pod zdjęciem Tede, który z nieoficjalnych źródeł prawdopodobnie dowiedział się o przebiegu uczestnictwa Peji w programie napisał – Planuję event ze wspólnym oglądaniem i zdradzę wam, że nie jest agentem i długo tam nie nie pozarabia.

ZOBACZ TEŻ: Czy Magda Gessler wzięła ślub?! Jest wiele powodów, by tak sądzić

źródło: pudelek.pl, cgm.pl