Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brat Meghan Markle udzielił wywiadu. „Jest samolubna i okrutna”
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 14.08.2018 14:06

Brat Meghan Markle udzielił wywiadu. „Jest samolubna i okrutna”

Rodzina Królewska
Fot: instagram.com

Brat Meghan Markle udzielił wywiadu, w którym oskarżył żonę księcia Harry’ego o bycie samolubną i okrutną. Skąd takie ostre słowa? Znamy szczegóły.

Wygląda na to, że Meghan Markle nie ma łatwego życia. Od kiedy została żoną księcia Harrego, wszystkie media śledzą każdy ich krok. Niestety nie zawsze informacje, które zostają upublicznione, są miłe. Tym razem brat Meghan postanowił oczerniać ją w mediach. Czy jej rodzina, w końcu da jej spokój?

Co powiedział brat Meghan Markle?

W wywiadzie dla angielskiego dziennika The Mirror, brat Meghan Marke, Thomas Jr. opowiedział o bliskiej relacji Meghan ze swoim ojcem:

Przez całe życie tata umieszczał Meg na pierwszym miejscu, przede mną i moją siostrą, ale jeśli to, co mówi, jest prawdą, okazuje się, że on nadużywa swojej miłości do niej. To samolubne i okrutne. Dał jej wszystko, a w zamian dostaje tylko krzywdę.

Thomas Markle Jr. w wywiadzie dla tabloidu wspomniał również o tym, iż odkąd Meghan została żoną księcia Harry’ego zmieniła się i odcięła od ojca. Takie zachowanie brat Meghan Markle określił jako „samolubne i okrutne”.

Meghan Markle ma rodzeństwo?

Żona księcia Harry’ego ma dwójkę rodzeństwa — siostrę Samanthę i przyrodniego brata Thomasa Jr. Wydawałoby się, że rodzeństwo będzie wspierać swoją siostrę w przygotowywaniu się do życia w rodzinie królewskiej, ponieważ jak wiadomo,bycie częścią rodziny królewskiej nie jest tak łatwe i przyjemne, jak wszyscy mogą myśleć. Niestety, okazuje się, że rodzeństwo Meghan bardziej zainteresowane jest budowaniem własnej sławy piorąc rodzinne brudy w mediach.

Biografię Meghan Markle napisze jej siostra?

Ostatnio siostra Meghan, Samantha Markle zapowiedziała, iż napisze biografię swojej sławnej siostry i pokaże jej prawdziwe oblicze, które ma różnić się od cukierkowej i ułożonej osoby, jaką Meghan wydaje się być. Oczernianiem swojej siostry Samantha zaczęła zajmować się również na pełen etat na Twitterze. Czy uważacie, że brat Meghan Marke ma racje oskarżając ją? Czy uważacie, że rodzeństwo Meghan powinno prać publicznie brudy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brat meghan markle
brat meghan markle
brat meghan markle

ZOBACZ TEŻ:

  1. Justin Bieber – czy będzie ojcem?
  2. Małgorzata Rozenek dostała główną rolę w filmie kryminalnym? Pozazdrościła Dodzie?
  3. Nie rób TYCH rzeczy w komunikacji miejskiej. Znacie to?

źródło: kozaczek.pl, cosmopolitan.com, polki.pl