Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brat Małgorzaty Rozenek zostanie jurorem w TVP. Wykształcenie ma idealne
Marta Kulik
Marta Kulik 18.05.2021 16:03

Brat Małgorzaty Rozenek zostanie jurorem w TVP. Wykształcenie ma idealne

brat Małgorzaty Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Niesłychane doniesienia Pudelka. Według portalu brat Małgorzaty Rozenek zostanie jurorem w nowym programie na antenie TVP. Kim jest Misha Kostrzewski?

Misha Kostrzewski ma zostać jurorem You Can Dance. Nowa generacja, czyli programu, który w przeszłości pod nazwą You Can Dance. Po prostu tańcz emitowany był na TVN. Teraz format przejęła Telewizja Polska. Jakie ma kwalifikacje?

Brat Małgorzaty Rozenek w TVP

You Can Dance. Nowa generacja jesienią ma pojawić się w TVP, castingi dla osób w wieku 8-13 lat ruszą już za kilka tygodni. Odbędą się one w Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie i Warszawie między 9 a 29 czerwca 2021 r. Nagrodą dla zwycięzcy będzie 100 tysięcy złotych.

Mimo że stacja oficjalnie nie podała składu jury, informacje przedostały się do mediów. Jak podaje pudelek.pl, jedną z osób oceniających młodych tancerzy ma być Misha Kostrzewski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim jest Misha Kostrzewski?

Misha Kostrzewski jest bratem Małgorzaty Rozenek, tancerzem i choreografem. Co warto podkreślić, skończył szkołę baletową i przez 10 lat był solistą w Monte Carlo, zatem ma doskonałe kwalifikacje do zasiadania w jury.

45-latek mieszka we Francji, pracuje jako choreograf w operze w Lyonie. Kiedy kilka tygodni temu pojawił się na Instagramie Małgorzaty, fanki wpadły w zachwyt.

– Połączenie Toma Cruise’a z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha, mój brat. Oczy mamy te same – tak opisała go gwiazda TVN.

Myślicie, że jego obecność w show TVP podniesie oglądalność?

Zobacz zdjęcia:

brat Małgorzaty Rozenek

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl