Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozpoznała brata w bezdomnym ze zdjęcia. Niewiarygodne, co stało się po 10 latach
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 25.12.2020 14:39

Rozpoznała brata w bezdomnym ze zdjęcia. Niewiarygodne, co stało się po 10 latach

brat
fot. instagram.com/padoooficial

Niezwykła historia: zaginiony brat znalazł się po 10 latach i to w dość niespodziewanych okolicznościach. Mieszkaniec Brazylii, wyjechał z kraju i zerwał kontakt z bliskimi. Przez lata wiódł życie bezdomnego. Dopiero jego siostra rozpoznała go po tym, jak zdjęcie mężczyzny trafiło do sieci. Do ich spotkania doszło przez całkowity przypadek.

João Coelho Guimarães odnalazł się w życiu na ulicy, dbał o siebie, nie pił, nie brał narkotyków. Zyskał dużą sympatię ludzi, znał mieszkańców ulic, na których bywał, z wieloma osobami ucinał sobie przyjacielskie pogawędki. Jedna z nich zakończyła się dla niego wizytą u fryzjera. Mężczyzna z salonu postanowił przeprowadzić sympatycznemu bezdomnemu spektakularną metamorfozę.

Brat odnalazł się dzięki Instagramowi

Bezdomny mieszkał głównie w dzielnicy Setor Marista w Goianii. Znał mieszkańców i właścicieli firm. 45-latka polubił m.in. mężczyzna, który w tej okolicy prowadził salon fryzjerski. Mężczyźni zaprzyjaźnili się, dużo rozmawiali, właściciel salonu często kupował naszemu bohaterowi jedzenie.

Pewnego dnia bezdomny poprosił go, by pożyczył mu brzytwę. 45-latek chciał obciąć bardzo długą brodę. Tak narodził się pomysł, by sprawić bezdomnemu prawdziwą metamorfozę.

Fryzjer miał przed sobą nie lada zadanie. Bezdomny dzięki pomocy stylisty zmienił się nie do poznania. Metamorfozie poddano nie tylko jego fryzurę, ale także image. Mężczyzna dostał od właściciela salonu kilka garniturów.

Wizytę Guimarães’a udokumentowano na profilu Instagramowym salonu. W ten sposób zdjęcia poszły w świat i wyświetliły się siostrze mężczyzny.

Kobieta nie mogła uwierzyć, że na wideo widzi zagubionego brata. Od razu skontaktowała się z salonem. Doszło do spotkania rodzeństwa po niemal 10 latach.

Siostra przyjechała do salonu

Kobieta napisała do salonu fryzjerskiego. Kilka dni później wybrała się w podróż do Goianii, by zobaczyć się z zaginionym bratem.

Gdy się zobaczyli, padli sobie w ramiona. Minęło 10 lat, odkąd ostatni raz się widzieli. Siostra pytała brata, dlaczego zniknął, czemu wybrał życie na ulicy. Mężczyzna nie chciał odpowiedzieć.

Nie chciał także wrócić do domu, by zobaczyć się z mamą i resztą rodzeństwa. Postanowił zostać w Goianii i co jakiś czas kontaktować się z rodziną za pośrednictwem salonu fryzjerskiego.

Zawiedziona kobieta wróciła do domu. Przynajmniej wiedziała już, że jej brat żyje i jest szczęśliwy. Nie poznała jednak powodu, dla którego mężczyzna wybrał życie na ulicy. Choć może ta metamorfoza będzie dla niego motywacją do prawdziwej zmiany.

Zobacz zdjęcia:

brat

Fryzjer miał przed sobą nie lada wyzwanie.

brat

Mężczyzna po metamorfozie wyglądał świetnie. Siostra bez trudu rozpoznała zaginionego brata.

brat

Mężczyzna zmienił się nie do poznania.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: fakt.pl

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?