Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Serca braci Golec przepełnione smutkiem. Niestety, wszystkie plany legły w gruzach, świąt nie da się już uratować
Karol Osiński
Karol Osiński 22.12.2020 18:02

Serca braci Golec przepełnione smutkiem. Niestety, wszystkie plany legły w gruzach, świąt nie da się już uratować

fot. Jakub Kaminski/East News

Bracia Golec mają bardzo dużą rodzinę. Pandemia koronawirusa sprawiła, że niestety nie będą mogli spędzić świąt Bożego Narodzenia, jak każdego roku. Co prawda problem nie dotyczy tylko ich, ale także wszystkich rodzin w Polsce i na świecie. Jeden z braci podzielił się na Facebooku swoimi odczuciami na temat nadchodzących świąt. Ich serca są przepełnione smutkiem.

Popularni bracia Golec mają świadomość, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą całkowicie inne niż w poprzednich latach. Każdego roku był to dla nich wyjątkowy czas, w którym gromadzili się tłumnie z rodziną, by uczcić narodziny Pana. Niestety w tym roku nie będzie im to dane, o czym opowiedział Paweł Golec na Facebooku.

Bracia Golec o świętach Bożego Narodzenia

Rodzina braci Golec nie będzie mogła świętować wspólnie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Pandemia koronawirusa sprawiła, że rząd zmuszony był do ograniczenia spotkań rodzinnych przy wigilijnym stole. Rodzina Golców jest tak duża, że niestety wspólne świętowanie w tym roku nie będzie możliwe.

W zeszłym roku Łukasz Golec opowiadał w rozmowie z tygodnikiem Niedziela, że jest to dla niego naprawdę wyjątkowa chwila, która sprawia wielką radość i satysfakcję z posiadania tak dużej i wspaniałej rodziny.

To czas wspólnego celebrowania świąt Bożego Narodzenia, rozmów, bycia ze sobą i kolędowania. W takich chwilach doceniam, że wszyscy mi najbliżsi żyją, są zdrowi i mogę ich mieć pod jednym dachem – opowiadał Łukasz Golec. Natomiast jak spędza święta jego brat Paweł?

Po kolacji i obowiązkowo zjedzonych orzechach śpiewamy kolędy od dechy do dechy, wspomagając się 100-letnią rodzinną kantyczką. Ponieważ rodzina jest muzykalna, dzieci wyciągają instrumenty i rozpoczyna się kolędowanie. I tak oto tworzy się wesoła atmosfera świąteczna – opowiadał w Niedzieli Paweł Golec.

Bracia Golec o tegorocznych świętach

Niestety ten powoli kończący się już rok sprawił, że w trakcie świąt wszystko będzie przebiegać inaczej. Rodziny Golców nie będą mogły licznie spotykać się przy stołach świątecznych, co napawa ich wielkim smutkiem.

Całkiem niedawno wypowiedzieli się także na temat potencjalnych pogróżek, jakie miały otrzymywać ich rodziny. Zatem nie mogą mówić o dobrym zakończeniu roku.

Ten rok zupełnie nie przypomina poprzednich, więc i Święta będą inne niż zwykle. Choć Golcowa Rodzina jest baaardzo duża, to Boże Narodzenie spędzimy osobno, ale wierzymy, że to wszystko po to, by móc wkrótce spotkać się w zdrowiu i w pełnym składzie [pisownia oryg.]- napisał na Facebooku Paweł Golec.

Przypomnijmy, że bracia Golec zostali obdarzeni bardzo hojną ilością gotówki z Narodowego Funduszu Wsparcia Kultury. Najprawdopodobniej będziemy mogli ich ujrzeć także podczas Sylwestra Marzeń na antenie TVP 2.

Zobacz zdjęcia:

bracia golec

Bracia Golec wypowiedzieli się na temat tegorocznych świąt.

bracia golec

Niestety, podobnie jak większość polskich rodzin nie będą mogli spędzić ich całą rodziną.

bracia golec

Artyści zawsze wspominali, że jest to dla nich wyjątkowy czas, zatem są bardzo niezadowoleni z faktu, że nie spędzą ich całą rodziną.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: