Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 21.11.2020 17:16

Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie

bracia golec
instagram.com/golecuorkiestra

Bracia Golec szybko znaleźli się w centrum uwagi tuż po tym, jak Polacy dowiedzieli się, że muzycy mają być beneficjentami wsparcia finansowego Ministerstwa Kultury. Jak się okazuje, artyści z Podhala mieszkają w spektakularnych warunkach. Wnętrze domu Łukasza i jego żony zachwyca bogactwem.

Łukasz i Edyta Golcowie utrzymują kontakt z fanami także za pośrednictwem Instagrama. Małżeństwo udostępniło wiele zdjęć ze swojego domu, dzieląc się rodzinnymi chwilami. Taka posiadłość naprawdę zachwyca, oczywiście, jak możemy się spodziewać, dom jest pełen drewna i folkloru.

Jak mieszkają Łukasz i Edyta Golcowie?

Piękny dom małżeństwa Golców zachwyca. Nie dość, że jest pełen drewna, czerwonej cegły i pięknych mebli, to taras jest skierowany wprost na piękne góry.

Jak widać na zdjęciach, wejście do tarasu jest zabudowane z podwójnych szyb, w drewnianej ramie. Piękne zdjęcie o zachodzie słońca pokazuje, jak góry odbijają się w szybie i ten widok całkowicie zauroczył fanów:

-Jaki piękny zachód słońca w szybie – piszą zachwyceni.

Zdjęcia Golcowie zrobili sobie także w pięknej kuchni, w której znajduje się wielki, drewniany stół i ściana z czerwonej cegły, na której wisi antyczny zegar. Internauci nie szczędzili komplementów także pod tym zdjęciem.

  1. Już potwierdzili, wszystko stanie się 28 listopada. Tysiące Polek i Polaków już tylko czeka, Strajk kobiet zapowiada ciąg dalszy protestów
  2. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na której widok chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal
  3. Niewiarygodne wyznanie Kwaśniewskiego w rocznicę ślubu. Dopiero teraz ujawnił całą prawdę o małżeństwie z Jolantą

Bracia Golec oświadczenie

Niedawno bracia Golec wydali oficjalne oświadczenie, w którym odnieśli się do decyzji ministra Piotra Glińskiego. Artyści oświadczyli, że liczą, iż wstrzymane wypłaty zostaną ostatecznie wypłacone. Jak zaznaczyli, te pieniądze mają zostać przeznaczone na cały zespół, nie tylko na braci Golec.

– Golec Fabryka to nie tylko Paweł i Łukasz, ale przede wszystkim firma zajmująca się działalnością wydawniczą, fonograficzną i organizującą koncertów oraz wydarzeń artystycznych – zaznaczyli i dodali:

-Przykładem tej ostatniej aktywności jest unikatowe widowisko telewizyjne Symphoethnic, w którym udział wzięło blisko 100 artystów, w tym Orkiestra Symfoniczna. W projektach muzycznych, które realizujemy, zawsze łączymy siły ze sztabem kilkudziesięciu osób, które są najwyższej klasy ekspertami i profesjonalistami – to grono znakomitych muzyków, aranżerów, grafików, techników, inżynierów dźwięku, montażystów, realizatorów wizji i informatyków. To rzetelni i cudowni ludzie, dzięki którym nasza wizja muzyczna może być realizowana – wyjaśniają Łukasz i Paweł Golcowie.

Fani pod oświadczeniem zostawiają różne komentarze. Niektórzy wspierają artystów, inni zauważają, że wspomniany projekt jest już finansowany przez PKN Orlen, co budzi kolejne wątpliwości dotyczące dofinansowań od ministerstwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bracia golec

Edyta Golec często fotografuje się na tle domu.

bracia golec

Fani zachwycają się tarasem Łukasza i Edyty.

bracia golec

Edyta i Łukasz mają widok na Beskidy.

bracia golec

Swoim domem chwalili się już w 2010 roku.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Ogrom policji w parku, mieszkańcy pytają co się dzieje. Właśnie rozpoczął się protest w związku z pandemią
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: Masz dziecko? Czas się kończy, zostało tylko 9 dni. Ostatni moment, żeby otrzymać dodatek do 500 plus
  4. Jest deklaracja premiera, chodzi o dodatkowe niedziele handlowe. W grudniu zakupy Polek i Polaków mogą wyglądać inaczej
  5. Ma 71 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w mini i krótkim topie
  6. Husky każdego dnia wymyka się z domu. Kiedy właściciel zrozumiał, gdzie ucieka, serce zabiło mu mocniej
  7. Bayern Monachium – Werder Brema. Robert Lewandowski zawiódł miliony fanów, tragiczna gra Polaka, kompromitacja

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl