Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bracia Golec w życiu kierują się jedną rzeczą, nigdy nie żałowali. Ich podejście jest dziś niespotykane
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 06.02.2020 12:46

Bracia Golec w życiu kierują się jedną rzeczą, nigdy nie żałowali. Ich podejście jest dziś niespotykane

Bracia Golec
fot. eastnews.pl

Bracia Golec na polskiej scenie muzycznej goszczą od ponad 20 lat. Tak imponujący staż w show-biznesie przyczynił się do tego, iż mają pełną świadomość, jak zgubna potrafi być sława i rozpoznawalność. Właśnie dlatego w życiu kierują się jedną rzeczą, której nigdy nie pożałowali. Wyjątkowego podejścia do życia mógłby uczyć się od nich każdy z nas.

Mimo że Łukasz i Paweł Golcowie mają za sobą ponad dwie dekady spędzone na scenie, w dalszym ciągu zaskakują swoich słuchaczy, a na ich koncertach pojawiają się tłumy. Dorobek artystyczny, którym mogą się poszczycić bracia Golec, przyczynił się do ukształtowania wyjątkowego i niepowtarzalnego podejścia do życia. 44-latkowie mają jedną misję, którą za wszelką cenę starają się realizować.

Bracia Golec mają w życiu jedną misję

Bracia Golec w wieku 14 lat stracili ukochanego ojca. Smutne zdarzenia, których doświadczyli jako nastolatkowie oraz dojrzałość artystyczna sprawiły, że w życiu kierują się jedną rzeczą, której jeszcze nigdy nie pożałowali. Ich motto przyczyniło się do tego, że oprócz niebywałej kariery mogą poszczycić się nad wyraz udanym życiem prywatnym. Górale od lat są szczęśliwymi mężami i dumnymi ojcami.

Przypomnijmy, że Łukasz i Edyta Golcowie na ślubnym kobiercu stanęli w 2000 roku. W trakcie jednego ze spotkań zorganizowanych w andrychowskim kinie parafialnym Beskid małżonkowie podzielili się receptą na długi i udany związek.

Ich podejście do życia jest wyjatkowe

Muzyk w szczerej rozmowie wyznał, że bycie dobrym małżonkiem jest dla niego życiową misją. Dodał również, że postawa, którą przyjął, nie zawsze jest dla wszystkich jasna i zrozumiała. Okazuje się, że w życiu zawsze kieruje się Dekalogiem.

-Czasem w tak zwanym wielkim świecie, kiedy mówię, że mam męża, któremu ślubowałam przed Panem Bogiem i nie mam zamiaru go nigdy opuścić, o trójce dzieci, to słyszę: Aaa. Bo wy tam w górach tak macie… – mówiła małżonka.

Mimo że tak jak w każdym związku zdarzają im się kłótnie, nie uznają cichych dni. Pilnują, aby dzień zakończyć w zgodzie, a wszystkie niejasności wyjaśnić jeszcze przed snem. Podkreślali również, jak ważna w związku jest wyrozumiałość i rezygnacja z własnego ego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bracia Golec

Bracia Golec na polskiej scenie muzycznej goszczą od ponad dwóch dekad.

Bracia Golec

Prywatnie każdy z nich jest szczęśliwym mężem i dumnym ojcem.

Bracia Golec

Łukasz Golec zdradził przepis na długi i udany związek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  3. Córka Joanny Liszowskiej zostanie gwiazdą? 9-latka jest wyjątkowo utalentowana
  4. Jak naprawdę nazywa się syn Dagmary Kaźmierskiej? Ma dwa oryginalne imiona
  5. Placki ziemniaczane Magdy Gessler. Tradycyjny przepis, który znają babcie, niebo w gębie
  6. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił

Źródło: pomponik.pl