Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bożena Dykiel zakończy swoją karierę? Jej mąż pragnie by skupiła się na sobie
Karol Osiński
Karol Osiński 05.12.2021 10:43

Bożena Dykiel zakończy swoją karierę? Jej mąż pragnie by skupiła się na sobie

Bożena Dykiel
fot. By Piotr Drabik – Flickr: f36694168, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20060651

Od momentu afery wywołanej po wystąpieniu w „Dzień Dobry TVN” Bożena Dykiel pozostaje nieco mniej aktywna w mediach społecznościowych. Tygodnik „Na Żywo” podaje, że aktorka ze swoim mężem wyjechali za granicę, by odpocząć. Jej ukochany ma nie mieć nic przeciwko temu, by całkowicie zrezygnowała z grania.

Kiedy niemal cała Polska zaczęła rozpisywać się o aferze po wystąpieniu Bożeny Dykiel, wszyscy zastanawiali się, czy producenci serialu „Na Wspólnej” pożegnają się z aktorką. Wygląda na to, że Dykiel dalej będzie postacią przewodnią produkcji, choć jej mąż chciałby, żeby odpoczęła.

„Na Żywo”: Bożena Dykiel wyjechała za granicę

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu aktorka pojawiła się na kanapie „Dzień Dobry TVN”, gdzie została zaproszona jako ambasadorka kampanii „Twarz depresji. Nie oceniam. Akceptuję”. Właśnie wtedy okazało się, że jej wiedza na temat choroby pozostawia wiele do życzenia.

Jej wypowiedzi na antenie TVN słowa wywołały wielkie zaskoczenie. Ostatecznie Bożena Dykiel przestała być twarzą wspomnianej kampanii.

Tymczasem tygodnik „Na Żywo” donosi, że aktorka wraz ze swoim mężem postanowili odpocząć i wyjechali na jakiś czas na Dominikanę.

-Zrobiła to jak zwykle o tej porze roku. Bo zawsze uważała, że na złe nastroje najlepsze jest słońce. A powodów do zdenerwowania i stresu miała ostatnio sporo – donosi „Na Żywo”.

Ukochany ma bardzo martwić się jej zdrowiem i samopoczuciem, a wg informacji magazynu miał powiedzieć także, że nie miałby nic przeciwko temu, by całkowicie zrezygnowała z grania i w stu procentach skupiła się na sobie i swoim zdrowiu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Na Żywo