Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Borys Szyc z partnerką. Kim jest Justyna Nagłowska?
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 24.02.2019 19:44

Borys Szyc z partnerką. Kim jest Justyna Nagłowska?

narzeczona
instagram.com @jus_naglowska

Borys Szyc z partnerką tworzą perfekcyjną parę! Obecnie przebywają w Los Angeles, gdzie oczekują tegorocznej gali Oscarów. Korzystając z okazji postanowiliśmy się przyjrzeć blizej postaci ukochanej aktora. Kim jest Justyna Nagłowska?

Aktor w ostatnim czasie przeszedł spektakularną metamorfozę i postanowił się ustatkować. Przez wiele lat słynął ze słabości do pięknych kobiet i licznych romansów. Jednak od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Borys Szyc niedawno zaręczył się ze swoją partnerką! Kim jest wybranka jego serca? Borys Szyc z partnerką wybrali się do Los Angeles, by wziąć udział w gali rozdania Oscarów. Jak aktor poznał piękną Justynę Nagłowską?

Kim jest partnerka Borysa Szyca?

Partnerką Borysa Szyca jest Justyna Nagłowska. Z wykształcenia jest dziennikarką i reżyserką. Przez lata angażowała się w różnorodne projekty. Była właścicielką dwóch firm, które zamknęła, bo jak mogliśmy przeczytać na jej Instagramie, nie zrealizowała się w nich. Obecnie pracuje nad kolejnymi projektami, a ponadto wiernie wspiera swojego narzeczonego w jego prężnie rozwijającej się karierze filmowej.

Borys Szyc z partnerką są dowodem, że stara miłość nie rdzewieje

Para poznała się kilkanaście lat temu na planie Teatru Telewizji. Justyna pracowała wówczas dla Krystyny Jandy i pełniła funkcję jej asystentki, natomiast Borys wcielał się w rolę syna aktorki. Od razu wpadli sobie w oko, jednak związek szybko się rozpadł.

Para przeszła przez trudne momenty w życiu, gdy spotkali się po wielu latach, zarówno on, jak i ona byli na życiowym zakręcie. Kobieta po przejściach spotkała po latach mężczyznę z przeszłością i okazało się, że ich miłość przez te wszystkie lata nie osłabła, ich uczucie narodziło się na nowo.

Razem tworzą uroczą, patchworkową rodzinę: mieszkają w domu Borysa wraz z dwiema córkami Justyny z poprzedniego małżeństwa, a także jego córką. Tworzą parę od przeszło 5 lat, a niedawno ogłosili zaręczyny. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

borys szyc z partnerką

Borys Szyc z partnerką prezentują się wspaniale!

borys szyc z partnerką

Para często publikuje wspólne zdjęcia na Instagramie. Od razu widać, że łączy ich wyjątkowa więź.

borys szyc z partnerką

Pod koniec 2018 roku Borys Szyc oświadczył się Justynie.

borys szyc z partnerką

Oboje uwielbiają podróże.

borys szyc z partnerką

Obecnie Borys i Justyna przebywają w Los Angeles i oczekują gali rozdania Oscarów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co studiowała Natalia Siwiec? Wykształcenie modelki robi wrażenie
  2. Oscary 2019. Największe wpadki gwiazd w historii
  3. Mąż Magdy Mołek ma bardzo poważną pracę. Czym się zajmuje?
  4. Dzieciństwo Dorota Szelągowskiej nie należało do najłatwiejszych? „To był bardzo trudny czas”

źródło: viva.pl, naglowska.pl