Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szyc: „Czasami grałem po alkoholu. Zdarzało się, że trzeba było przerwać zdjęcia”. Aktor opowiada o swoim problemie
Karol Osiński
Karol Osiński 26.01.2021 17:01

Szyc: „Czasami grałem po alkoholu. Zdarzało się, że trzeba było przerwać zdjęcia”. Aktor opowiada o swoim problemie

Borys Szyc
fot. TRICOLORS/East News

Borys Szyc w 2018 roku udzielił bardzo szczerego wywiadu dla Wysokich Obcasów, w którym zdradził, że miewał problemy alkoholowe, co przejawiało się nawet w jego pracy – Czasami grałem po alkoholu. Zdarzało się, że trzeba było przerwać zdjęcia – mówił w wywiadzie. Aktor zrozumiał, że ma dla kogo żyć i postanowił zerwać ze swoim nałogiem.

W pewnym momencie Borys Szyc znajdował się na świeczniku polskich mediów, jednak niekoniecznie w dobrym kontekście. Dla nikogo nie było tajemnicą, że aktor nie stronił od zakrapianych imprez, a paparazzi często łapali go na gorącym uczynku. Na szczęście po jakimś czasie uznał, że przyszedł czas na zmianę swojej codzienności.

Borys Szyc o nałogu alkoholowym

Trudna przeszłość Borysa Szyc niejednokrotnie została opisana w polskich mediach. Aktor był uzależniony od alkoholu, co powodowało u niego prawdziwe załamanie nerwowe. Do niedawna miał niechlubną opinię imprezowicza i stałego bywalca nocnych zakrapianych imprez. Tabloidy bardzo często publikowały zdjęcia, na których aktor był w wyraźnym stanie nietrzeźwości. Na szczęście po jakimś czasie zauważył, że jego życie zmierza ku katastrofie i postanowił to zmienić.

Najzwyczajniej uznałem, że wolę żyć, niż nie żyć. A już zmierzałem w stronę grobu w szybkim tempie. Poczułem, że mam dla kogo żyć, że jest moja córka, którą kocham nad życie, że jest moja rodzina, że jest moja praca, moja pasja – mówił w wywiadzie dla Wysokich Obcasów w 2018 roku.

Bardzo dużą rolę w jego wychodzeniu z nałogu odegrały małżonka i córeczka Sonia, które są przy nim do dziś i bardzo mocno wspierają w każdej trudnej chwili. Borys Szyc zrozumiał, czym tak naprawdę jest alkohol. Wytłumaczył także, dlaczego bardzo często sięgał po kieliszek, i co było tego prawdziwym powodem.

Alkohol jest najszybszym środkiem, który zwalnia napięcie. Dopiero potem okazuje się, jakie to jest złudne. Pełnej kontroli doświadczam dopiero od siedmiu lat, bo tyle czasu nie piję. Wchodząc w ten zawód, miałem takie poczucie, żeby się w nim całkowicie zatracić. Dorabiałem sobie filozofię, że chcę być elementem jakiejś bohemy – tłumaczył artysta.

Borys Szyc przychodził pijany na plan zdjęciowy

Niestety, ale problemy alkoholowe aktora przekładały się nie tylko na życie prywatne, lecz także zawodowe. W wywiadzie dla Twojego Stylu przyznał, że niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, w których bywał pijany na planie i konieczne było przerywanie zdjęć.

Czasami grałem po alkoholu. Zdarzało się, że trzeba było przerwać zdjęcia, bo nie dawałem rady kręcić – powiedział Borys Szyc.

Jakiś czas temu o aktorze zrobiło się głośno, ponieważ przyznał, że otrzymywał pogróżki od nieznajomych mu ludzi. Twierdził, iż nawet grożono mu śmiercią. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Chociaż artysta był o włos od prawdziwego załamania i popadnięcia w jeszcze większy nałóg, to wyszedł na prostą, a dziś cieszy się pełnią życia i z uśmiechem patrzy w przyszłość.

Zobacz zdjęcia:

Borys Szyc

Borys Szyc opowiedział o swoich problemach z alkoholem. Przyznał, że był o włos od prawdziwej katastrofy i popadłby w całkowity nałóg.

borys szyc

Dzisiaj aktor jest w pełni zadowolony ze swojego życia i z uśmiechem prowadzi udane życie rodzinne.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl