Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bolesny komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”. Aktorka musiała uciec
Michał Fitz
Michał Fitz 17.01.2022 12:19

Bolesny komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”. Aktorka musiała uciec

Krystyna Janda
fot. Ja Fryta from Strzegom, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Krystyna Janda ostatnimi czasy jest bardziej kojarzona ze swojej działalności humanitarnej i społecznej, aniżeli z tej aktorskiej. Te obowiązki również potrafią ją jednak wymęczyć. Do tego stopnia, że musiała chwilowo uciec z kraju.

Aktorce nie grozi jednak niebezpieczeństwo, choć jak sama przyznaje, musiała to zrobić dla własnego zdrowia psychicznego. Co sprawiło, że aktorka potrzebowała takiego resetu?

Krystyna Janda wyjechała z kraju

Kilka dni temu Krystyna Janda wrzuciła na swojego Instagrama fotkę, prawdopodobnie z lotniska. Aktorka opisała fotografię krótkim, ale bardzo wymownym opisem, w którym wyznała, że desperacko musi odpocząć od tego wszystkiego, co ją otacza.

– Uciekam na 5 dni dla zdrowia psychicznego – napisała aktywistka.

Ten lakoniczny wpis został wyjaśniony przy okazji kolejnego. Krystyna Janda wyjawiła, że musiała wyjechać na krótki urlop, by zwyczajnie odciąć się od całego zła, które według niej dzieje się w kraju. Aktorka zresztą dokładnie wypunktowała, co aż tak ją trapi.

– 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy, ja uciekłam na 5 dni, bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać – skwitowała Krystyna Janda.

Aktorka wiele razy krytycznie mówiła o stanie naszego państwa i jak widać, jej zdanie się nie zmieniło. Czy pobyt poza granicami kraju dał jej świeże spojrzenie na to, co dzieje się w Polsce?

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Krystyna Janda (@tojajanda)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Krystyna Janda (@tojajanda)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3. Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor