Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bogusław Linda wyjechał na wakacje w bajeczne miejsce. Aktor bardzo schudł
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 24.07.2022 21:49

Bogusław Linda wyjechał na wakacje w bajeczne miejsce. Aktor bardzo schudł

Bogusław Linda
fot. Autorstwa Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73) – Bogusław Linda …, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=76547546, https://www.facebook.com/boguslawlindaaktorrezyserwarszawskaszkolafilmowa

Bogusław Linda obecnie korzysta z uroków wakacji i odpoczywa w pięknym otoczeniu natury. Na jego profilu w mediach społecznościowych ukazały się zdjęcia i nagrania z klimatycznego dworku oraz otaczającego go krajobrazu. Przy okazji aktor odezwał się do kamery.

Patrząc na nagranie z udziałem Lindy, można natychmiast zauważyć, że stracił kilka kilogramów. Warto wspomnieć, że ostatnio głośno było o domniemanych problemach zdrowotnych aktora. ” Boguś trochę ostatnio podupadł na zdrowiu, ale on nie lubi mówić głośno o swoich problemach” – miała donieść osoba z otoczenia dla „Pomponika”.

Bogusław Linda pochwalił się wakacjami

Bogusław Linda niedawno przekroczył 70 rok życia. Mimo poważnego wieku dalej jest aktywny zawodowo i należy do grona najważniejszych aktorów polskiego ekranu. Rodacy do dziś pamiętają jego role w „Panu Tadeuszu”, „Psach”, „Powidokach” i wielu innych.

Obecnie aktor odpoczywa od pracy i przebywa w malowniczym dworku w pobliżu Puszczy Białowieskiej. Na swoim profilu pochwalił się materiałami z wyjazdu. Fani mogli zachwycić się dzikimi zwierzętami przebiegającymi po polu, a także wyjątkowym przybytkiem. Dworek zdecydowanie przypadł do gustu obserwatorom, którzy otwarcie pozazdrościli aktorowi wakacji.

– Cudowne, wymarzone klimaty.

– Super! Warto spędzać czas na łonie natury!

– Super chatka — czytamy.

Aktor nie narzeka na nudę?

Chociaż większość Polaków przyzwyczajona jest do wizerunku Lindy jako szorstkiego twardziela, to trzeba wziąć pod uwagę, że jest to tylko efekt dobieranych przez niego ról. Na udostępnionym nagraniu aktor cieszy się dobrym humorem i uśmiecha się do kamery. Przy okazji popisuje się swoimi zdolnościami kulinarnymi, robiąc jajecznicę.

– Szacunek forever.za całą twórczość i bycie normalnym, czerstwym facetem.

– Pan Bogusław (choć chciałoby się powiedzieć Boguś) to jednak się nie starzeje – docenili go obserwatorzy.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wychudzony Bogusław Linda brylował na imprezie w Warszawie. Fani niepokoją się o aktora
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić