Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bogusław Linda jest po szczepionce AstraZeneca. Aktor właśnie poinformował, jak się czuje
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 25.03.2021 18:44

Bogusław Linda jest po szczepionce AstraZeneca. Aktor właśnie poinformował, jak się czuje

Bogusław Linda
fot. wikipedia.org/Sławek, This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic, https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

Bogusław Linda wczoraj na swoim oficjalnym profilu poinformował, że dwa dni wcześniej przyjął szczepionkę AstraZeneca. Aktor przekazał jednocześnie, że czuje się bardzo dobrze. – Jest super. Zdrowy i w jednym kawałku – czytamy na jego Facebooku.

Bogusław Linda dołączył do grona osób zaszczepionych. Aktor na swoim oficjalnym profilu poinformował, że jest już po pierwszej dawce szczepionki AstraZeneca.

Bogusław Linda po szczepionce AstraZeneca

Bogusław Linda jako członek kadry wykładowców miał możliwość zaszczepienia się. Aktor kilka temu przyjął pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca. Na swoim oficjalnym profilu poinformował o tym wydarzeniu:

Dwa dni po pierwszej dawce szczepionki. Jak wszyscy wykładowcy – AstraZeneca. Jest super. Zdrowy i w jednym kawałku napisał Bogusław Linda.

Do krótkiej informacji dołączył artystyczne zdjęcie swojej osoby, autorstwa Rafała Masłowa. Fotografia wykonana na czarnym tle uwydatnia tatuaże artysty, Bogusław Linda na opublikowanym kadrze wygląda na bardzo zamyślonego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie wszystkim fanom spodobał się jednak najnowszy post aktora. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo niepochlebnych komentarzy, zarzucających reklamowanie szczepionki AstraZeneca.

-Czy to post sponsorowany? – napisał jeden z internautów.

Ile zapłacili za wrzucenie tego posta? Pieniędzy brakuje? – skomentował kolejny.

Masa komentarzy pod zdjęciem Bogusława Lindy

Pod zdjęciem Bogusława Lindy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele z nich było niezbyt przychylnych, jednak znalazły się osoby, które zostawiły kilka miłych słów. Wiele osób wskazywało, że również jest po szczepionce AstraZeneca i czuje się znakomicie.

To ważny post wśród wielu sprzecznych informacji dotyczących szczepionek. Sama też jestem już po pierwszej dawce dlatego … oby do drugiej dawki – napisała jedna z internautek.

Ja też już jestem prawie miesiąc po szczepieniu Astra Zeneca i nawet swędzenia w nosie nie miałam, wszystko propaganda miłego dnia życzę Panu… – skomentowała kolejna.

Firma AstraZeneca poinformowała ostatnio, że szczepionka przez nich produkowana jest wysoce skuteczna u osób dorosłych.

Główna analiza jest zgodna z naszą wcześniej wydaną analizą okresową i potwierdza, że nasza szczepionka przeciwko COVID-19 jest wysoce skuteczna u dorosłych – zakomunikował neurolog Mene Pangalos, wiceprezes ds. badań i rozwoju BioPharmaceuticals R&D w firmie AstraZeneca w oświadczeniu.

Miejmy nadzieję, że dzięki szczepieniom już wkrótce będziemy mogli wrócić do normalności, a koronawirus będzie jedynie melodią przeszłości.

Zobacz zdjęcie:

Bogusław Linda dwa dni temu przyjął szczepionkę AstraZeneca.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: facebook.com/boguslawlindaaktorrezyserwarszawskaszkolafilmowa, AstraZeneca