Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bogusław Linda bez butów i skarpet idzie środkiem ulicy. 70-latek został nagrany
Michał Fitz
Michał Fitz 07.08.2022 13:34

Bogusław Linda bez butów i skarpet idzie środkiem ulicy. 70-latek został nagrany

Bogusław Linda
TRICOLORS/East News instagram.com/boguslaw_boogie_linda

Bogusław Linda zawsze uchodził za mężczyznę, któremu nie można odmówić klasy. Na różnych wydarzeniach regularnie pojawiał się ubrany odpowiednio do okazji. Praktycznie nigdy nie szokował swoim strojem. Jego ostatnia stylizacja mogła jednak nieźle zdziwić.

Aktor opublikował bowiem w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym spaceruje ulicą w kurtce i jeansach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, co ma na nogach. Albo raczej, czego nie ma.

Bogusław Linda chodzi ulicą na bosaka

Dotychczas na Instagramie aktora nie pojawiały się materiały, które mogły kogokolwiek dziwić. Ot, aktor leżący na leżaku w trakcie wczasów czy siedzący przy restauracyjnym stoliku. Właśnie dlatego widok spacerującego boso Lindy mógł nieźle zaskoczyć. Tym bardziej że aktor dołożył do nagrania energiczną, klubową muzykę.

Skąd pomysł na taki nietypowy spacer? W końcu po aurze widocznej w tle i kurtce artysty śmiało można stwierdzić, że nie było aż tak gorąco, by nie zakładać obuwia. Po opisie nagrania możemy jednak wnioskować, że powodem były nowe buty aktora, które zaczęły go obcierać. Bogusław Linda widocznie wolał uniknąć potencjalnych ran, dlatego zdecydował się wrócić do domu na bosaka.

Zresztą, w jednym z komentarzy to potwierdził. Gdy Magda Steczkowska zapytała się o obtarcia, wyjawił, że faktycznie do nich doszło i będzie mu potrzebny plaster.

Jak czuje się Bogusław Linda?

W ostatnim czasie pojawiały się medialne sugestie związane z samopoczuciem aktora. Dostrzeżono, że schudł, dlatego spekulowano, że jego stan mógł się w jakiś sposób pogorszyć. Opublikowany przez niego filmik kompletnie na to jednak nie wskazuje.

Bogusław Linda nie wygląda na nim ani na słabego, ani na smutnego i to pomimo przeciwności losu, która go spotkała. Wręcz przeciwnie, jest uśmiechnięty i ewidentnie nieco rozbawiony zaistniałą sytuacją.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wychudzony Bogusław Linda brylował na imprezie w Warszawie. Fani niepokoją się o aktora
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki