Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Operacje plastyczne Bogumiły Wander zniszczyły jej urodę? Swoim wyglądem zachwycała Polaków
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 10.09.2020 18:30

Operacje plastyczne Bogumiły Wander zniszczyły jej urodę? Swoim wyglądem zachwycała Polaków

bogumiła wander
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS 15.11.2002 Urodziny Media Trend N/Z:Wander Bogumila

Bogumiła Wander: operacje plastyczne zniszczyły jej urodę? Wygląd ikony TVP od jakiegoś czasu jest szeroko komentowany w mediach. Fanów zaskakuje, jak na przestrzeni lat zmieniła się dziennikarka. Czy najpiękniejsza niegdyś dziennikarka w Polsce, naprawdę nie przypomina dawnej siebie?

Dziennikarka urodziła się w 1943 roku. Polska spikerka i prezenterka Telewizji Polskiej spędziła na antenie ponad 40 lat! Tak ogromny dorobek to według wielu powód do szacunku i podziwu, a nie podłoże do komentowania wyglądu gwiazdy. Bogumiła Wander: operacje plastyczne faktycznie zniszczyły jej urodę?

Jak rozpoczęła się kariera prezenterki?

Bogumiła Wander jest absolwentką historii na Uniwersytecie Łódzkim oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jej medialna kariera nabrała tempa, gdy w połowie lat 60. zatrudniono ją w ośrodku warszawskim TVP.

Przez wiele lat zapowiadała na żywo programy w TVP i TVP2. Prezenterka była również reżyserką filmów dokumentalnych. Pracę w telewizji pełniła do 2003 roku.

  1. Przykra wiadomość o Sandrze i Krzyśku z „Gogglebox”. To koniec
  2. Czołowa gwiazda „Klanu” nie żyje. Scenarzyści planują uśmiercić również jej postać

Jak dziś wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej urodę?

Z biegiem lat wygląd dziennikarki z pewnością uległ zmianie. Dociekliwi próbują znaleźć przyczynę tej metamorfozy, sugerując, iż kobieta z pewnością poprawiała swój wygląd za pośrednictwem chirurga.

Artykuły, których główną bohaterką jest Wander, dają komentatorom ogromne pole do wyrażania swojej opinii:

– Z okazji Halloween obejrzyj zdjęcia Bogumiły Wander, a potem, dla dobrego przykładu, Heleny Norowicz. P.S. szanuję starość, ale nie głupotę – pisze jedna z zainteresowanych na Twitterze.

Przeciwnicy powyższych stanowisk zaznaczają, że kobietę z takim dorobkiem należy postrzegać jako legendę, a nie obiekt szyderstw:

— Czas szkalowania, niebywałego chamstwa, prostactwa i podłości. Jak można zamieszczać zdjęcie z najbardziej niekorzystnego ujęcia twarzy tej osoby. Pani Wander wygląda, jak wygląda, czas dla niej nie jest łaskawy — podkreślają czytelnicy kobieta.onet.pl

Czy wygląd dojrzałej kobiety, ikony polskiej telewizji, powinien być tak szeroko komentowany w mediach? Naszym zdaniem Pani Bogumiła to żywa legenda, która ma o boku wspaniałego męża i to jest najważniejsze. Gwiazda ma dziś 75 lat, więc komentowanie jej wyglądu wydaje się co najmniej niestosowne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bogumiła wander

Bogumiła Wander (75 l.) rozpoczęła swoją karierę w latach 60.

Bogumiła Wander

Dziennikarka była związana z telewizją przez ponad 40 lat! Coraz częściej jednak komentuje się obecny wygląd aktorki, a nie jej ogromny dorobek.

Bogumiła Wander

Wiele osób twierdzi, że domniemane operacje plastyczne znacząco wpłynęły na urodę spikerki. Inni dodają, że dziennikarka, pomimo upływu lat, nadal zachowała ogromną klasę i zasługuje na ogromny szacunek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Porażające nagranie z polskiej szkoły. Ojciec wtargnął do podstawówki, córka błagała, żeby przestał
  2. Polsat przekazał dramatyczne wiadomości. Łodzie zaczęły tonąć, rozbijały się o skały. Wiadomości z zagranicy wprawiają w osłupienie
  3. Niespodziewana, nagła śmierć. Była najpiękniejszym sportowcem świata
  4. Transpłciowa działaczka popełniła samobójstwo. Skoczyła z Mostu Łazienkowskiego
  5. Anna Mucha szczerze o mężczyznach: ”Mam poczucie, że niektórzy mężczyźni w Polsce się mnie boją”
  6. Otworzył słoik z grzybami do obiadu, o mało nie wypaliło mu buzi. Lipcowe zbiory do wyrzucenia przez 1 błąd, teraz ostrzega innych

Źródła: natemat.pl, youtube.com, instagram.com, wikipedia.org