Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski. Miłość ważniejsza niż pieniądze
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 07.01.2020 09:03

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski. Miłość ważniejsza niż pieniądze

kim jest mąż bogumiły wander
fot. screen z youtube.com @stylzyciatvp

Bogumiła Wander i jej mąż Krzysztof Baranowski są razem już od kilkunastu lat. Kiedy się poznali, oboje pozostawali w związkach. Jak przyznali w wywiadzie dla portalu viva.pl, to nie powstrzymało ich przed wdaniem się w romans. Dla mnie pieniądze niewiele znaczą – powiedziała spikerka w rozmowie z viva.pl. To własnie wielkie uczucie sprawiło, że zapomniała o całym świecie.

Historia ich miłości jest materiałem na filmowy romans. Zanim w końcu mogli być razem, musieli pokonać liczne przeszkody. Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski zakochali się w sobie na zabój. Co ciekawe, mąż legendarnej spikerki… o wszystkim wiedział! Jak zareagował na romans żony? Dlaczego po kilku tygodniach wspólnego życia z Baranowskim Wander wróciła do męża? Ta historia zdumiewa!

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski: jak się poznali?

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski poznali się, gdy piękna spikerka była mężatką i młodą matką. Sławny żeglarz szybko zwrócił na nią uwagę, jednak ona pozostawała obojętna.

Szansa na zawarcie bliższej znajomości nadarzyła się, gdy Wander próbowała złapać taksówkę po pracy. Baranowski zaproponował jej wówczas, że sam podwiezie ją do domu. Następnego dnia otrzymała zaskakujący list od uprzejmego znajomego. Co się w nim znalazło?

– Do tej pory wystarczyło mi, że mieszkamy w jednym mieście, ale teraz już mi to nie wystarcza – cytuje treść wiadomości portal pomponik.pl.

Chociaż gwiazda TVP i Baranowski musieli się rozstać z powodu zobowiązań zawodowych, nie stracili ze sobą kontaktu. Dziennikarka wciąż otrzymywała listy od zakochanego w niej do szaleństwa żeglarza. Ponownie zobaczyli się w 1982 roku. Jak informuje pomponik.pl, podjęli decyzję, że poczekają z małżeństwem, aż ich dzieci dorosną.

Bogumiła Wander przeżyła wielką miłość

Przyczyną zwłoki miał być także fakt, że mąż kobiety nie zamierzał oddać jej ukochanego syna Marka. Dlatego wróciła do męża kilka tygodni po tym, jak już przeniosła się do mieszkania kochanka. Z Krzysztofem Baranowskim Wander zaznała szczęścia, jakiego wcześniej nie dał Bogumile Wander żaden mężczyzna.

– Dla mnie pieniądze niewiele znaczą. O wiele ważniejszy był seks. Okazało się, że z Krzysztofem do siebie pod tym względem bardzo pasujemy. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że może być taka namiętność. […] Nie byłam łatwa, nie miałam wielu facetów. Ale z Krzysztofem seks był inny, pełen emocji, tak jak całe jego życie – wyznała Wander w rozmowie z viva.pl.

Dopiero w 1989 roku Bogumiła Wander uzyskała rozwód. Chociaż nic nie stało na przeszkodzie, by wreszcie mogła być z ukochanym, dopiero w 2005 roku zorganizowali ceremonię ślubną. To naprawdę romantyczna historia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bogumiła wander i krzysztof baranowski

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski są razem od kilkudziesięciu lat.

bogumiła wander i krzysztof baranowski

Para na początku musiała utrzymywać swoje uczucie w tajemnicy.

bogumiła wander i krzysztof baranowski

Bogumiła Wander długo zwlekała przed odejściem od męża, obawiając się, że straci ukochanego syna.

bogumiła wander i krzysztof baranowski

Para wzięła ślub dopiero w 2005 roku.

bogumiła wander i krzysztof baranowski

Do dziś Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski pozostają zgodnym i kochającym małżeństwem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Agnieszką Kotlarską zachwycił się cały świat. W latach 90. zginęła z ręki psychofana
  4. Horoskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia
  5. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródła: pomponik.pl, viva.pl