Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Coconut blonde to modny odcień blondu. Jest idealny dla fanek chłodnych tonów
Karol Osiński
Karol Osiński 28.02.2021 14:52

Coconut blonde to modny odcień blondu. Jest idealny dla fanek chłodnych tonów

Blond
fot. Getty Images Pro/canva.com

Coraz więcej kobiet wybiera się do fryzjera, by sprawić sobie najmodniejszy obecnie odcień koloru blond. Mowa tutaj dokładnie o Coconut blonde, a jeszcze inaczej Toasted Coconut Hair, który stał się prawdziwym hitem roku 2021. Będzie pasować kobietom preferującym chłodny ton koloru oraz tym o jasnej karnacji.

Kokosowy blond, to coraz częściej spotykana stylizacja kobiet na polskich ulicach i nie tylko. W połączeniu z odpowiednim ubiorem wygląda czarująco. Kolor ten zyskuje w mediach społecznościowych coraz większą rzeszę fanek.

Kokosowy blond hitem roku 2021

Na Instagramie coraz częściej można spotkać kobiety wychwalające kolor włosów w odcieniu kokosowego blondu. Stylizacja ta, nazywana także Toasted Coconut Hair była bardzo popularna w 2019 roku, jednak w obecnym przechodzi przez totalne odrodzenie. Kobiety wręcz kochają pokazywać się w tym niezwykle modnym kolorze.

Przy omawianiu tego koloru bardzo ważne jest, żeby podkreślić, że nie jest to jednolity kolor. Mamy tutaj do czynienia z połączeniem koloryzacji ombre i odcienia bronde. Przyglądając się dokładnemu wykończeniu Coconut blonde zauważymy, że włosy te wyglądają na delikatnie cieniowane, a kolory po prostu przenikają między sobą.

Na górze są zdecydowanie ciemniejsze, z kolei na dole przechodzą równomiernie do zakończenia na bardzo jasnym i chłodnym odcieniu blondu, który jest bardzo podobny do nordic blonde. Kokosowy blond to chłodne odcienie, które na górze są brązowe, a na dole w kolorze blond. Momentami można odnieść wrażenie, jakby przechodził w srebrny lub szary odcień.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Bez dwóch zdań można zaliczyć kolor do jednego z największych hitów 2021 roku. Przy okazji warto wspomnieć także o najmodniejszych kolorach włosów dla brunetek. Więcej na ten temat znajdziecie >tutaj<.

Komu będzie pasować kokosowy blond?

Kokosowy blond bez wątpienia będzie pasować kobietom, które posiadają jasną karnację, oraz takim, które naturalnie mogą pochwalić się nieco ciemniejszym kolorem. W takim przypadku nie będzie konieczności farbowania włosów na górze, a fryzjerzy będą mogli skupić się na tworzeniu przechodzącego, jasnego blondu.

Natomiast dobrą radą dla posiadaczek jasnych włosów będzie pierwotne pofarbowanie ich na kolor ciemniejszy na górze, a następnie stopniowe rozjaśnienie. W obu przypadkach konieczne stanie się także użycie tonera.

Niestety należy pamiętać także, że osiągnięcie idealnego kokosowego blondu w domu jest praktycznie niemożliwe. W tym celu najlepiej wybrać się do zaufanego i profesjonalnego fryzjera lub stylisty fryzur. Efekt bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Jak już jesteśmy przy kolorze blond, to zachęcamy was do zapoznania się z materiałem dotyczącym typowego blondu. Dowiecie się w nim, komu najbardziej pasuje i dlaczego. Znajdziecie go, klikając >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Kokosowy blond stał się jednym z hitów roku 2021.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SalonCentric (@saloncentric)

Na Instagramie można spotkać wiele kobiet chwalących się omawianym kolorem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: party.pl