Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bliscy Grażyny Szapołowskiej w żałobie. Córka gwiazdy przekazała smutne wieści. Odszedł na zawsze
Sara Karmańska
Sara Karmańska 20.07.2023 20:19

Bliscy Grażyny Szapołowskiej w żałobie. Córka gwiazdy przekazała smutne wieści. Odszedł na zawsze

Bliscy Grażyny Szapołowskiej w żałobie
Bliscy Grażyny Szapołowskiej w żałobie, fot. KAPiF

Grażyna Szapołowska doczekała się jednej córki. Katarzyna Jungowska poszła w ślady mamy i zawodowo związała się z kinem. Po ukończeniu studiów w warszawskiej Szkole Filmowej na wydziałach aktorstwa i reżyserii, zawodowo spełnia się jako reżyserka reklam i teledysków. Niedawno rodzina musiała pożegnać bliską im osobę. 

Żałoba w rodzinie Grażyny Szapołowskiej

Córka Grażyny Szapołowskiej, Katarzyna Jungowska, opublikowała poruszający wpis na swoim instagramowym profilu. Pożegnała ona swojego ojca chrzestnego, Krzysztofa. Do opisu dołączyła czarno-białe zdjęcie mężczyzny. 

– RIP Krzysztof #ojciecchrzestny – napisała w poście. 

Ujawniono szczegóły pogrzebu syna Sylwii Peretti. Nie będzie taki, jak wszystkie. Sylwia ma jedną prośbę

Grażyna Szapołowska składa kondolencje

Pod postem Katarzyny Jungowskiej pojawił się komentarz Grażyny Szapołowskiej, która wyraziła swoje ubolewanie z powodu śmierci Krzysztofa. 

– Niech odpoczywa w pokoju – czytamy. 

Obok jej słów można zobaczyć takie komentarze fanów reżyserki:

  • Przykro mi, Kasieńko…
  • Bardzo przykro.
  • Niech spoczywa w pokoju.

Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska razem pracują

Grażynie Szapołowskiej i Katarzynie Jungowskiej zdarza się współpracować na stopie zawodowej. Niedawno aktorka zagrała w spektaklu „Wisławie - Grażyna”, który został napisany i wyreżyserowany przez jej córkę.  

Wcześniej miały okazję kilkukrotnie współpracować przy kinowych produkcjach. Jedną z nich była „Wiedźma Mirakl”, gdzie Grażyna Szapołowska wystąpiła u boku Daniela Olbrychskiego.

Źródło: Telemagazyn, radio ZET, WP Kobieta, Plejada