Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > FIT SMART OD TRIUMPH SUPER BIUSTONOSZ DLA SUPER KOBIET
Marta Kulik
Marta Kulik 07.10.2020 20:06

FIT SMART OD TRIUMPH SUPER BIUSTONOSZ DLA SUPER KOBIET

fot. materiały prasowe Triumph

TO JEST ROK SUPER KOBIET
Rok 2020 postawił nowe wyzwania przed kobietami na całym świecie. Pełnią one obecnie jeszcze więcej ról niż wcześniej: są jednocześnie matkami, nauczycielkami, opiekunkami, pracują zawodowo, gotują, prowadzą dom i ogarniają zupełnie nową rzeczywistość. Nic dziwnego, że potrzebują wyjątkowego wsparcia!

Biustonosz, który dopasowuje się do Ciebie

Oto niezwykły biustonosz, który dopasuje się do kształtu Twojego ciała i Twojego trybu życia. Doskonale sprawdza się zarówno rano, jak i wieczorem, w zwykły dzień i podczas weekendu, w pracy i na spacerze – zawsze leży na Tobie idealnie. Poznaj Fit Smart, stworzony dla super kobiet!

4 proste rozmiary dzięki innowacji 4D

Tajemnica naszego rewolucyjnego biustonosza tkwi w nowej technologii 4D, która umożliwiła zastąpienie tradycyjnej rozmiarówki 4 prostymi, dopasowującymi się do ciała rozmiarami. Biustonosze z serii Fit Smart świetnie podtrzymują i unoszą biust, a przy tym są miękkie i wygodne na codzień.

Nowy styl na nowy sezon

Biustonosz Fit Smart, prawdziwa innowacja 2020 roku, w sezonie Jesień-Zima zachwyca zmysłowym i ultra-kobiecym dekoltem w kształcie litery V. W ten sposób ten wygodny model zyskał bardziej wyrafinowany wygląd i może być z powodzeniem noszony nie tylko w ciągu dnia, ale też na wieczorne wyjścia – nawet pod elegancką kreację. Sprawdzi się zarówno podczas zabawy z dziećmi i słodkiego nicnierobienia na kanapie, jak i na spotkaniach z przyjaciółkami. Możesz liczyć na jego wsparcie przez cały dzień!
Skorzystaj z „Poradnika rozmiarów Triumph” i dobierz prawidłowo swój rozmiar.

Czy wiedziałaś, że… ?
7 na 10 kobiet przyznaje, że obserwuje zmiany w rozmiarze swoich piersi na przestrzeni tygodni, miesięcy czy lat.
#TogetherWeTriumph