Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Już są w Biedronce, wiele Polek na nie czekało. Wystarczy jedno dotknięcie, by komfort życia niesamowicie się podniósł
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 19.11.2020 22:14

Już są w Biedronce, wiele Polek na nie czekało. Wystarczy jedno dotknięcie, by komfort życia niesamowicie się podniósł

biedronka
Fot. Jakub Kaminski/East News,

Biedronka wprowadziła do sprzedaży wiele produktów, na które czekało wiele Polek. W dyskoncie od dzisiaj kupimy interesujące rozwiązania smart do naszego domu. Za pomocą aplikacji będziemy mogły zarządzać całym domem. Brzmi drogo? Nic bardziej mylnego.

Czasy, gdy Biedronka czy inne dyskonty były sklepami głównie spożywczymi, już dawno minęły. Biedronka idzie z duchem czasu i wprowadza do sprzedaży inteligentne rozwiązania dla domu. Sklep przygotował wiele produktów, dzięki którym usprawnimy działanie naszego domu. Wśród nich kamerki, listwy na wifi czy taśmy LED.

Biedronka – produkty do domu

Biedronka wprowadziła do sprzedaży szereg produktów, dzięki którym usprawnimy działanie naszego domu. Wystarczy jedno dotknięcie naszego smartfona i możemy zarządzać tym, co dzieje się w naszych czterech kątach.

Wszystkie produkty opierają swoje działanie na funkcjach Asystenta Google, Siri, czy Amazon Alexa, które posiadamy w naszych telefonach.

Jednym z produktów jest gniazdo smart Wi-Fi MELINK za 49,99 złotych. Do gniazda możemy dodać różne urządzenia elektryczne, takie jak radio czy wiatrak i zarządzać tym, o której godzinie będą się włączać i wyłączać. Jedną z istotnych funkcji jest zdalne wyłączenie prądu, szczególnie przydatne jeśli obawialibyśmy się zostawić włączone żelazko.

Kolejnym rozwiązaniem, jakie proponuje dyskont, jest listwa zasilająca smart Wi-Fi MELNIK, która kosztuje 149 złotych. Dzięki listwie można kontrolować wszystkie gniazda elektryczne w domu. Możemy zaprogramować klimatyzator czy czajnik.

  1. Spektakularna oferta w Lidlu. Produkty, o których marzą tysiące kobiet już od dziś za śmieszne pieniądze
  2. Rodzina zmarłego na COVID pokazała rachunek. Można zaniemówić, ostrzegają przed horrendalnymi opłatami
  3. Figura pokazała obłędnie piękną córkę. Na najnowszym zdjęciu pozują tuż po niesamowitej metamorfozie

Biedronka oświetlenie

Biedronka proponuje także taśmę LED Wi-Fi MELNIK. Listwę możemy zamontować w dowolnym miejscu i decydować, na jaki kolor ma nam oświetlać mieszkanie. Co więcej, do wyboru mamy aż 16 milionów kolorów.

Dodatkowo mamy możliwość dopasowywania kolorów do dźwięków muzyki. Światła będą zmieniać się w rytm melodii. Lista jest zaopatrzona w samoprzylepny pasek, możemy ją umieścić w dowolnym miejscu w naszym domu. Można także ją ciąć, by dopasować długość do naszych mebli.

Biedronka proponuje także lampę biurową SMUKEE za 99 złotych. Lampa osiąga trzy poziomy jasności i a także odtwarzanie muzyki i prowadzenie rozmów przez Bluetooth.

Dyskont oferuje także bezprzewodowy odkurzacz HOFFEN za 269 złotych. Odkurzacz może na wysokim poziomie mocy pracować 20 minut na niskim poziomie 40. Dodatkowo posiada dwie funkcje, odkurzania ręcznego, posiada także dwie szczotki szczelinowe.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Ewakuacja na Mazowszu, zamknięte urzędy i szkoła. Nikt nie może się zbliżyć, policja szczelnie otoczyła teren
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Lekarze biją na alarm. Wiele Polek niepotrzebnie zwleka z ważną wizytą, konsekwencje mogą być tragiczne
  4. Pilna konferencja Ministra Edukacji. Będą zmiany w egzaminie ósmoklasisty i na maturze, ważna wiadomość dla każdej mamy i nie tylko
  5. Wiśniewski o liderze Bayer Full: ”Pacjent rzeczywiście, jak włącza jego muzykę, może jedynie wstać i ją wyłączyć”
  6. Pies uciekł z domu, ale nie nacieszył się wolnością. Został „aresztowany”, jego mina mówi wszystko
  7. Kamil Stoch nagle wyjawił całą prawdę. Chodzi o jego odejście na emeryturę, podjął już decyzję?

Źródło: biznesinfo.pl

Tagi: Biedronka
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?