Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Był bezdomny i żebrał o pieniądze, dziś jest wielką gwiazdą. Na jaw wyszły niewiarygodne fakty
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 12.06.2020 21:39

Był bezdomny i żebrał o pieniądze, dziś jest wielką gwiazdą. Na jaw wyszły niewiarygodne fakty

bezdomny
foto screen Instagram @ncutigatwa

Bezdomny, który zyskał światową sławę. To historia godna Oscarowego filmu. Aktor Ncuti Gatwa, znany z jednego z najbardziej popularnych seriali Netflixa był bezdomny.

Bezdomny młodzieniec stał się wielką gwiazdą. Wykreował postać, którą pokochały miliony widzów na całym świecie. Wszystko, dzięki serialowi na popularnej platformie Netflix. Aktor wyjawił, że musiał prosić o nocleg znajomych. Pożyczył pieniądze, by dostać się metrem na casting. Znamy szczegóły tej niesamowitej historii.

Gwiazdor Sex Education

Ncuti Gatwa, czyli serialowy Eric to jedna z głównych postaci przodującego serialu Netflixa. Postać została przyjęta przez widzów bardzo optymistycznie i szybko zaskarbiła sobie serca fanów produkcji. Młody aktor został nawet wyróżniony prestiżową nagrodą BAFTA za najlepszą rolę męską w serialu komediowym.

Teraz nie musi martwić się o pieniądze potrzebne do życia. Mimo to zaskoczył swoich fanów i w wywiadzie dla magazynu The Big Issue wyznał, że był bezdomny. Historia jest naprawdę niezwykła. Dowodzi, że w życiu wszystko może się nagle zmienić i warto walczyć o swoje marzenia do końca.

  1. ONZ ostrzega przed kolejną katastrofą. Miliony ludzi może ucierpieć, podobnej sytuacji nie było od 50 lat
  2. Robisz kotlety mielone z wieprzowiny? Nie zapominaj o cudownych trikach naszych babć, dzięki nim zmysł smaku orbituje
  3. 14-latka zmarła podczas snu. Powód wstrząsnął rodzicami, teraz ostrzegają innych

Kiedyś bezdomny, dziś światowa gwiazda. Aktor wyjawił całą prawdę.

Wywiad dla magazynu The Big Issue na pewno przejdzie do historii. To właśnie tam młoda gwiazda opowiedziała, jak wyglądało jej życie, przed serialem Sex Education. Aktor zapewnia, że choć dorywczo pracował, Londyn okazał się dla niego za drogim miastem. Choć niechętnie – musiał korzystać z pomocy znajomych. W przeciwnym wypadku wylądowałby na ulicy.

Gwiazdor opowiedział również, że gdyby nie 10 funtów pożyczone od znajomego nie miałby jak dostać się na kasting do serialu. To za te pieniądze kupił bilet na metro. Okazało się, że to prawdopodobnie były najlepiej wydane pieniądze w jego życiu. Produkcja była zauroczona młodzieńcem, który wyróżnił się z tłumu, bo umiał twerkować! Cała ta historia napawa ogromnym optymizmem, że w życiu zawsze, wszystko może się zmienić na lepsze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bezdomny

Gwiazda Sex Education miała ciężką przeszłość. Historia jego życia, to gotowy scenariusz na film.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda grzmiał o „komuchach” i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
  2. Katastrofa nadeszła w ciągu 5 minut. Wstrząsające zdjęcia z chwil grozy obiegły internet
  3. Duch siedział na wózku inwalidzkim? W sieci pojawiło się porażające nagranie
  4. Horoskop weekendowy. Niektóre znaki zodiaku powinny mieć się na baczności
  5. Na czym zarabiają polscy miliarderzy? Odpowiedź może zaskoczyć wielu, nikt się nie spodziewał
  6. „Przeżyję rok, dwa”. Wstrząsające wyznanie Krzysztofa Cugowskiego, fani o niczym nie mieli pojęcia. W końcu powiedział całą prawdę, nie da sobie rady bez grania