Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Tadla wyprawiła synowi zwykłą 18-tkę. Gości jednak mocno poniosło i rozpętała się burza
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 15.02.2019 17:12

Beata Tadla wyprawiła synowi zwykłą 18-tkę. Gości jednak mocno poniosło i rozpętała się burza

Beata Tadla
kadr z programu „Kuba Wojewódzki”

Beata Tadla ostatnio była częścią bardzo ważnego wydarzenia. Jej syn, Jan Kietliński, obchodził swoje 18 urodziny! Dumna mama bardzo zaangażowała się w pomoc przy organizowaniu imprezy. Gości jednak mocno poniosło i rozpętała się burza. Co się działo?

Wchodzący w dorosłość syn prezenterki zapragnął, by organizowane z okazji jego urodzin przyjęcie było naprawdę huczne! Gdzie się odbyło? Jaką rolę w całym wydarzeniu odegrała Beata Tadla?

Beata Tadla i osiemnastka syna

Dziennikarka jest bardzo związana ze swoim dzieckiem. Niejednokrotnie podkreślała, że dobro Janka jest dla niej kwestią nadrzędną. Tadla chętnie zamieszcza wspólne fotografie z synem, zaznaczając, że jest z niego niezwykle dumna.

Troskliwa mama wzięła również udział w aranżacji urodzinowej imprezy. Jak przyznaje w wywiadzie udzielonemu portalowi Jastrząb Post, całe wydarzenie przebiegło w świetnej atmosferze, nie obyło się jednak bez małego zamieszania:

– Zorganizowaliśmy jego 18-nastkę w studiu fotograficznym, które specjalnie na jego urodziny wynajęliśmy. Gdzie trwała impreza, którą odwiedziłam. Natomiast to, co młodzież zrobiła dalej… to już nie będę komentować. Ja na 18. swojego syna głównie sprzątałam i pomagałam. Ale było bardzo pięknie, mieliśmy doskonałego dj-a, który rozkręcił imprezę i myślę, że młodzież się bawiła rewelacyjnie.

Jak wygląda relacja Beaty Tadli z synem?

Gwiazda podkreśla, że najważniejsza w relacji z dzieckiem jest… przyjaźń:

– Na początku stycznia mój syn stał się człowiekiem dorosłym, ale tylko w metryce. Teraz niedawno odebrał prawo jazdy, zdał egzamin za pierwszym razem, z czego jestem bardzo dumna. Jak to jest tracić kontrolę? Jeśli ma się partnerskie relacje, przyjacielskie relacje ze swoją latoroślą, to nigdy tego momentu nie odczuwa się jako strat. Pozostajemy w bardzo przyjacielskich kontaktach, bez względu na to, co w jego życiu się wydarzy.

Synowi prezenterki życzymy wielu sukcesów w dorosłym już życiu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Tadla

Beata Tadla to znana polska dziennikarka radiowa i telewizyjna.

Beata Tadla

W 2018 roku prezenterka wzięła udział w 8. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Zajęła pierwsze miejsce!

Beata Tadla

Jan Kietliński jest oczkiem w głowie gwiazdy. Wspólnie spędzają bardzo dużo czasu.

Beata Tadla

Tadla wzięła nawet udział w organizacji przyjęcia z okazji osiemnastych urodzin syna.

Beata Tadla

Dziennikarka niejednokrotnie podkreślała, że syn jest dla niej najważniejszy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Natalia Siwiec: włosy gwiazdy to marzenie Polek. Jak o nie dba?
  2. Gdzie mieszka Magda Mołek? Dom dziennikarki jest spektakularny
  3. Jak mieszkała Kora? Swój piękny azyl znalazła w Bliżowie

Źródła: jastrzabpost.pl, instagram.com, youtube.com