Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Kozidrak dzieci: Wokalistka i projektantka mody
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 11.10.2018 13:33

Beata Kozidrak dzieci: Wokalistka i projektantka mody

Beata Kozidrak dzieci
Fot. instagram.com @beatakozidrak, @agatapietras, @katarzynapietras_official

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”177″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Beata Kozidrak dzieci ma dwójkę. To dwie utalentowane dziewczyny, z których jedna związała swoją przyszłość z muzyką, a druga z modą. Ile mają lat i jakie relacje łączą je z ich mamą? Wokalistka zespołu Bajm to wulkan energii, czy jej córki są do niej podobne? Przeczytajcie.

Ojcem Katarzyny i Agaty Pietras jest Andrzej Pietras, były mąż Beaty Kozidrak, z którym gwiazda niedawno się rozwiodła. Jakie były przyczyny ich rozstania? Czy gwiazdę polskiej sceny muzyczny złamała ta sytuacja? Córki były dla niej wsparciem?

Ile dzieci ma Beata Kozidrak?

Zgodnie z tym, co pisałyśmy we wstępie tekstu, ma wokalistka Bajm ma dwie córki. Tak o swoim macierzyństwie mówiła w wywiadzie:

– Mamą zostałam bardzo wcześnie, miałam 21 lat. Tak właśnie chciałam. Kiedy Kasia była dzieckiem, dawałam sporo koncertów, często nie było mnie w domu. Na szczęście nigdy nie wypominała tych chwil nieobecności. Kiedy wracałam do domu, starałam się być tylko dla niej. U nas w domu nie było systemu nagród i kar. Rozmawiałam z córkami «do upadłego», czyli do momentu, kiedy byłam pewno, że wszystko u nich w porządku. (…) Moja młodsza córka, Agata, zawsze kochała modę. Jak była malutka, zapraszała koleżanki na pokazy. Wszystko aranżowała i stylizowała. (…) Kasia kończy teraz nagrywać swoją bluesowo-rockową płytę. Mocno trzymam za nią kciuki – wyznała Beata w wywiadzie w tygodniku Party.

Beata Kozidrak dzieci i swoje podejście do nich ma bardzo zdrowe, przyznaje się do trudów macierzyństwa, lecz to nie znaczy, że nie jest dumna ze swoich zdolnych córek.

– Nagle moje życie wywróciło się do góry nogami – nie mogłam myśleć już tylko o sobie, bo byłam odpowiedzialna za dziecko. Branża muzyczna jest bardzo egoistyczna – wszyscy wymagają od ciebie, żebyś była ciągle uśmiechnięta, wypoczęta i miała głowę pełną nowych pomysłów. A młoda matka nie zawsze daje sobie z tym radę… – przyznała Kozidrak w wywiadzie, udzielonemu magazynowi Gala.

Kim są dzieci Beaty Kozidrak?

Katarzyna Pietras – 36-letnia wokalistka zespołów Kashmir i Cate Likes Candy. Zespół Kashmir zadebiutował podczas festiwalu w Opolu w 2004 roku, podczas którego zaprezentował piosenkę Nie jestem dla Ciebie. Kasia wraz ze swoją mamą nagrała także piosenkę do polskiego filmu Stara Baśń w reżyserii Jerzego Hoffmana. Swoją karierę rozpoczęła od występowania w chórkach zespołu swojej mamy.

Agata Pietras – właścicielka marki modowej Modlishka. Jej produkty znaleźć możemy w sklepach stacjonarnych, możemy także zamówić go za pośrednictwem sklepu internetowego. Marka założona została w Lublinie, jej produkty skierowane są do przebojowych kobiet, obok których nie można obojętnie przejść na ulicy. Młodsza córka Kozidrak urodziła się w 1993 roku. Dziewczyna jest aktywna na Instagramie – @agatapietras.

Nie sposób nie zauważyć, że obie kobiety mają coś z Beaty, w końcu ta słynie z zamiłowania nie tylko do muzyki, ale także do mody. Jej kreacje sceniczne są niezapomniane. Stanowiły one powiew świeżości w ponurych dla naszego kraju latach 80., w których zespół Bajm zaczynał podbijać scenę muzyczną. Beata Kozidrak dzieci ma bardzo podobne do siebie, a przynajmniej tak są one odbierane przez media.

Czy Beata Kozidrak rozwiodła się ze swoim mężem?

Tak, ich rozwód był dużym medialnym wydarzeniem, jednak nie za sprawą samych zainteresowanych, ale mediów, które nie mogły przestać rozpisywać się o końcu długoletniego związku. Trudno się dziwić, ponieważ Beata wielokrotnie podkreślała w wywiadach, jak duże uczucie łączy ją z Andrzejem i jak udany związek, udało im się stworzyć.

Kim jest były mąż Beaty Kozidrak?

To gitarzysta i wokalista, Andrzej Pietras, który jest jednym z założycieli zespołu Bajm. Pod koniec lat 70. zaproponował on Beacie Kozidrak oraz jej bratu Jarosławowi występ na scenie lubuskiego Domu Kultury. Takie były początki jednego z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, którego hity, takie jak Piechotą do lata czy Nie ma wody na pustyni znane są większości Polaków. Z czasem do artystów dołączyli gitarzysta – Marek Winiarski oraz basista – Andrzej Grądkiewicz. Pietras został menadżerem zespołu, a także mężem Beaty. Niestety para rozwiodła się w 2016 roku. Beata wyszła z tej sytuacji z klasą.

– Ostatnie dwa lata były dla mnie zdecydowanie ostre, wiele w moim życiu się zmieniło. Ale nie żałuję. Najciężej było w momencie mojej sprawy rozwodowej. Temat rzeczywiście był mocno obecny w mediach, a do tego w tym czasie wyszła moja płyta. Pojawiły się zarzuty, że to ma jakiś związek z tym rozstaniem, że w ten sposób promuję swoją muzykę, a to kompletna bzdura. Po prostu tak się ułożyło moje życie. Musieliśmy przez to z moim byłym mężem przejść. A ponieważ i ja, i on jesteśmy osobami publicznymi, na nasz temat publikowało się wiele koszmarnych wymysłów. Zwłaszcza o Andrzeju – wyznała w tygodniku Grazia.

– (…) Każdy w głębi duszy czuje, czy warto podejmować walkę o związek, czy nie. Jeśli nie, trzeba być odważną kobietą lub odważnym mężczyzną – wyznała gwiazda w dalszej części rozmowy z Anną Janicką w tygodniku Grazia.

Beata Kozidrak dzieci ma przepiękne i to oprócz jej niewątpliwych sukcesów na scenie muzycznej jedno z jej największych życiowych zwycięstw.

Beata Kozidrak dzieci – ZOBACZ ZDJĘCIE:

Dzieci Kozidrak

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyna Wojciechowska opowiedziała, jak Marysia zareagowała na adoptowaną córkę
  2. Maja Bohosiewicz dzieci: Aktorka ma dwójkę małych słodziaków
  3. Beata Tyszkiewicz dzieci: Córki po 40-stce a wyglądają bajecznie

źródła: plejada.pl, gala.pl