Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Barwy Szczęścia” znikają z telewizji. Jaki jest powód?
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 20.04.2018 16:46

„Barwy Szczęścia” znikają z telewizji. Jaki jest powód?

Barwy Szczęścia
Barwy Szczęścia

Barwy Szczęścia to kultowy serial TVP, który zdobył serca telewidzów. Niestety na jakiś czas zniknie z naszych ekranów. Wszystko za sprawą zmiany programu na czas majówki. Barwy Szczęścia nie będą emitowane 1, 2 oraz 3 maja. Co będziemy mogli obejrzeć w tym czasie? 

Fani serialu Barwy Szczęścia będą bardzo zasmuceni, ponieważ w majówkę nie obejrzą nowych odcinków. Stanie się tak ze względu na zmianę programu. Kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Barwy Szczęścia znikają z telewizji

Nowe odcinki będziemy mogli obejrzeć 30 kwietnia, a kolejny dopiero 4 maja. Co zagości na naszych ekranach zamiast Barw Szczęścia?

1 maja wieczór będziemy mogli spędzić oglądając film Goldeneye, będzie on emitowany zaraz po powtórce Barw Szczęścia. 2 maja na naszych ekranach pojawi się film Co się zdarzyło w Las Vegas?, a 3 maja możemy obejrzeć kultowy film Zatańcz ze mną.

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w odcinku 1855.?

Bożena zostaje zabrana po mszy przez agentów ABW sprzed kościoła, dzieje się tak, ponieważ zdradziła służbową tajemnicę. Dowódca, który przeprowadza przesłuchanie, zarzuca jej, że wyjawiła całą prawdę o Barańskim swojemu narzeczonemu. Cała sytuacja doprowadza Amelię i Tomasza do załamania. Bruno pojedzie do ABW, a jego dopiero co poślubionej żonie grozi aż do 3 lat pozbawienia wolności!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najpierw ziemniaki za 266 zł, teraz masło za 35 zł. Lewandowska przytłoczona falą krytyki
  2. Rozenek świeci „WIELKIMI GOŁYMI CYCAMI” na Instagramie
  3. Polska aktorka popełniła samobójstwo. Wyskoczyła z okna

Źródło: party.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania