Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Barwy szczęścia”: Kasia ofiarą trzęsienia ziemi? Streszczenie wtorkowego odcinka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.12.2021 22:19

„Barwy szczęścia”: Kasia ofiarą trzęsienia ziemi? Streszczenie wtorkowego odcinka

krzysztof kiersznowski
Fot. barwyszczescia.official, Instagram

W 2527 odcinku serialu „Barwy szczęścia” widzowie zobaczyli dramatyczne sceny. Jedna z bohaterek serialu została uwięziona pod gruzami budynku, jaki zawalił się podczas trzęsienia ziemi. Czy Kasia Górka zginie?

Kasia Górka (grana przez Katarzynę Glinkę) udała się na Sycylię. Niestety w trakcie jej pobytu na wyspie miało miejsce trzęsienie ziemi. Czy bohaterka przeżyje? Co zrobi jej ukochany Łukasz?

Trzęsienie ziemi w serialu „Barwy szczęścia”. Co z Kasią?

Ogromne trzęsienie ziemi niemal całkowicie zniszczyło piękną wyspę, na której przebywała Kasia Górka. Sama bohaterka straciła przytomność, przygnieciona gruzami budynku. Jej partner nie będzie mógł się do niej dodzwonić.

W końcu Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) podejmie decyzję, że musi udać się na miejsce, nie mogąc bezradnie patrzeć na dramatyczne relacje z Sycylii, oglądane w telewizji. Postanowi polecieć na zniszczoną wyspę, by szukać ukochanej na miejscu.

Łukasz ukryje przed synem Ksawerym (Bartosz Gruchot) fakt, że nie może odnaleźć jego mamy. Na pożegnanie powie mu jedynie, że musi dostarczyć pilną przesyłkę i wróci niedługo. Następnie poleci na Sycylię.

W poszukiwaniach Katarzyny pomoże Łukaszowi Vincenzo, włoski przyjaciel Kasi. Czy kobieta przeżyje tę straszną tragedię?

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces