Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktor ”Barw szczęścia” pobity, trafił do szpitala. ”Grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami”
Karol Osiński
Karol Osiński 12.11.2020 18:59

Aktor ”Barw szczęścia” pobity, trafił do szpitala. ”Grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami”

barwy szczęścia
fot. instagram.com/jaspersoltysiewicz

W mediach społecznościowych aktora serialu Barwy szczęścia pojawiła się relacja, w której opowiedział o zaistniałej sytuacji. Po zajściu został przewieziony karetką do szpitala. Wszystko wyglądało bardzo niebezpiecznie.

Barwy szczęścia przez ponad 13 lat przyciągają telewidzów przed ekrany odbiorników. W liczącym sobie już 2 337 odcinków serialu dochodziło do wielu sytuacji, które wywoływały dreszcz emocji, a przy tym chęć do pozostawania z bohaterami sagi na dłużej. Poza planem dzieje się równie wiele. Jeden z aktorów występujących w serialu został dotkliwie pobity – Grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami.

Aktor serialu Barwy szczęścia został pobity

Zawód aktora często bywa niebezpieczny, jednakowo na planie, jak i poza nim. Przekonał się o tym aktor serialu Barwy szczęścia Jasper Sołtysiewicz, który podczas powrotu z planu filmowego został dotkliwie pobity. Sytuacja miała miejsce w Warszawie podczas Marszu Niepodległości.

Aktor podkreśla, że nie brał udziału w wydarzeniu. Tym bardziej szokujący jest fakt, że jak twierdzi Jasper, nie został pobity przez uczestników Marszu, a przez policjantów, którzy wówczas mieli pilnować porządku. Całe zajście dokładnie opisał w swojej relacji na Instagramie. Dodał, że nie był jedyną osobą, która ucierpiała w trakcie interwencji.

Zostałem brutalnie skatowany przez kordon policji, wracając z planu filmowego. Nie brałem udziału w marszu, w tym czasie byłem na planie. Mijał mnie kordon policji, który udawał się na interwencję – czytamy na InstaStories aktora.

W dalszej części wpisu dodał, że policjanci pobili także dziennikarzy i kobiety:

– Natomiast agresorzy byli dalej, po drugiej stronie torów, w ogóle na innym peronie. Natomiast policji najwidoczniej zabrakło odwagi udać się do nich i postanowili brutalnie pobić zwykłych ludzi, nawet media i kobiety – dodaje Jasper.

  1. W Lidlu pojawił się kolejny hit. Kosztuje tylko 29,99 i pasuje każdej kobiecie
  2. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  3. Typ faceta, z którym nigdy nie powinnaś się wiązać. Zniszczy twoje poczucie wartości i sprawi, że nie będziesz umiała odejść

Jasper Sołtysiewicz pobity

Jasper Sołtysiewicz tłumaczył swój udział w zamieszaniu jedynie tym, że nikogo nie prowokował i był osobą postronną, oraz ponownie zaznaczył, że nie był uczestnikiem Marszu. Tak czy inaczej, policjanci mieli odebrać go za agresora.

Miałem przy sobie tylko różowy szalik i ciasteczka dla dziewczyny, nie stanowiłem żadnego zagrożenia, po prostu szedłem. Biegł w stronę stacji kordon policji, myślałem, że po prostu mnie miną i udadzą się dalej – tam, gdzie byli agresorzy – napisał aktor serialu Barwy szczęścia.

W dalszej części wpisu wytłumaczył, w jaki sposób doszło do zajścia:

– Ta grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami. Bili po karku, twarzy głowie, brzuchu, bili i nie pozwalali opuścić tego „kręgu”. Wybito mi trzy palce i pryskano gazem pieprzowym z bliskiej odległości. – czytamy we wpisie aktora.

Swoją relację zakończył słowami, że udało mu się uciec przed atakiem napastników i znalazł się w karetce:

– Cudem udało mi się im wyrwać i biegłem na oślep, ponieważ miałem tyle gazu w oczach, że nic nie widziałem. Upadłem i nie wiem jak, ale znalazłem się w karetce – zakończył Jasper Sołtysiewicz.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barwy szczęścia

Jasper Sołtysiewicz został pobity przez policję.

Barwy szczęścia

Funkcjonariusze wzięli go za uczestnika Marszu Niepodległości.

Barwy szczęścia

Aktor przyznaje, że nie brał udziału w Marszu Niepodległości, a jedynie wracał z planu filmowego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  2. Magda Gessler usycha z tęsknoty. Wyjawiła swoje wielkie pragnienie podczas pandemii
  3. Jak będzie wyglądała kwarantanna narodowa? Polki i Polacy będą zdruzgotani prawdopodobnym scenariuszem
  4. Jakie wykształcenie ma Magda Narożna? Mało kto ma pojęcie, kim jest z zawodu, w życiu byśmy nie zgadły
  5. Zakaz handlu zostanie zniesiony? Polki i Polacy mają powód do radości, podjęto już ważny krok
  6. Od stycznia nowa opłata dla 38 milionów Polaków. Nadchodzi fala niezadowolenia
  7. Syrop z cebuli z 2 składników robi się w 2 minuty. Domowy prastary przepis na odporność

Źródło: plotek.pl, instagram.com