Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przystojny aktor „Barw Szczęścia” został ojcem! Pokazał zdjęcie maleństwa, zdradził płeć i imię
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 11.08.2019 18:21

Przystojny aktor „Barw Szczęścia” został ojcem! Pokazał zdjęcie maleństwa, zdradził płeć i imię

Co to jest gender
unsplash.com @yingchih_hao

Barwy Szczęścia: Marek Molak, serialowy Hubert, właśnie powitał na świecie swoje drugie dziecko! Dumny tata postanowił pochwalić się swoim szczęściem w Internecie. Mężczyzna zamieścił urocze zdjęcie, pod którym pojawiły się liczne gratulacje od fanów!

Młody aktor, który z produkcją stacji TVP związany jest od ponad dekady, często publikuje na swoim Instagramie fotografie z najmłodszymi członkami obsady. Nie da się nie zauważyć, że Molak lubi spędzać z nimi czas. Informacja o tym, że po raz drugi został tatą, jest naprawdę wspaniała!

Kim jest Marek Molak?

Marek Molak (29 l.) to polski aktor filmowy, serialowy i teatralny. Mężczyzna odnosi spore sukcesy także jako piosenkarz. W 2011 roku, wraz ze swoim zespołem AvA wydał minialbum, a jego autorska piosenka Spacer została wykorzystana w popularnym serialu. Marek rozpoczął swoją przygodę z formatem Barwy Szczęścia jeszcze w 2007 roku. Od 12 lat wciela się w rolę Huberta Pyrki.

Barwy Szczęścia: aktor serialu po raz drugi został tatą!

10 sierpnia na oficjalnym profilu Molaka pojawił się poruszający post. Artysta zamieścił zdjęcie ze swoim nowo narodzonym synem, podpisując je w następujący sposób:

KRĄG ŻYCIA
MAREK DANIEL 10.08.2019
2:25

Pod piękną fotografią momentalnie pojawiły się dziesiątki gratulacji i słowa wsparcia od fanów aktora:

— Gratulacje! Buziaki dla maleństwa! Niech zdrowo rośnie — pisali rozentuzjazmowani.

Piosenkarz, który w latach 2013- 2016 był żonaty z tancerką Małgorzatą Mazurkiewicz, ma kilkuletniego syna Krzysztofa. Obecnie aktor pozostaje w szczęśliwym związku z tajemniczą Daną. Do pary zakochanych właśnie dołączył mały Marek Daniel. Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barwy Szczęścia

Marek Molak, który od ponad 10 lat wciela się w rolę Huberta w serialu Barwy Szczęścia, właśnie doczekał się drugiego dziecka! Mamą synka jest pochodząca z Ukrainy Dana. Para poznała się w 2017 roku.

Barwy Szczęścia

Mężczyzna pochwalił się uroczą fotografią na Instagramie. Pod zdjęciem pojawiły się serdeczne gratulacje i życzenia od fanów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwyciężczyni „Supermodelka plus size” opala się topless! Pokazała zdjęcie, fani: „Bogini”
  2. Panna młoda została upokorzona w salonie sukien ślubnych. Wszystko przez jej rozmiar
  3. Aleksandra Konieczna miała niełatwe życie. Po śmierci męża aktorka podupadła na zdrowiu
  4. Kuba Wojewódzki za JEDNO zdjęcie na Instagramie może kupić sobie… mieszkanie! Gwiazdor TVN wyjawił kwoty
  5. Ile zarabia Anna Komorowska? Była Pierwsza Dama w mocnych słowach o pensjach w Pałacu Prezydenckim

Źródło: instagram.com, wikipedia.org